Instalacje

Każdy, kto prowadzi działalność gospodarczą wie, że wysoka jakość czy szeroko rozumiany profesjonalizm to podstawa każdego biznesu. Bądź jednak pewien, że to stanowczo za mało, aby wyróżnić się na tle konkurencji. Dlaczego? Otóż zabiegając o klienta każdy marketingowiec twierdzi, iż jego ofertę wyróżnia najlepsza jakość, innowacyjność, indywidualne podejście do klienta, a niekiedy i najlepsza cena. Reasumując te cechy można by dojść do wniosku, że jesteśmy wyjątkowi na tle konkurencji. Tyle tylko, że tak o swoich mocnych stronach mówią wszyscy. Ty miej jeszcze coś naprawdę wyjątkowego, coś, co pozwoli być o krok przed konkurencją i zapewni pozycję pioniera nowych rozwiązań. Zastanów się: Czy tym, co będzie wyróżniać TWOJĄ firmę może być Synova?

Synova to autentyczna nowość trafiająca celnie w potrzeby więk-szości klientów agencji ochrony mienia. W szczególności tych, które poza ochroną fizyczną świadczą usługi utrzymania czystości w obiektach. To produkt dający tak bardzo pożądany efekt, jak sterylność w okresie zagrożenia epidemiologicznego. Domyślasz się już, co wyjątkowego wyróżni CIĘ na tle konkurencji? S y n o v a.

Niewidzialna strefa, która chroni teren przed wtargnięciem

Linia bezpieczeństwa, która otacza nasz teren i alarmuje o próbie wtargnięcia na chroniony obszar.

Nowe rozwiązania ułatwiają reakcję na zdarzenia, jednocześnie chroniąc prywatność

Axis Communications, wprowadzając na rynek pierwsze kamery termowizyjne z linii P, rozszerza grupę klientów, którzy mogą skorzystać z zalet monitoringu termicznego. Nowe urządzenia stworzone zostały z myślą o obrazowaniu termowizyjnym dla małych i średnich systemów projektowanych z ograniczonymi budżetami - takich jak szkoły, ośrodki opieki czy niewielkie sklepy.

Panasonic rozszerzył ofertę najbardziej wytrzymałych kamer dozorowych o modele odporne na erozję i korozję wywołaną zasoleniem powietrza. Urządzenia zostały zaprojektowane z myślą o zastosowaniu w portach, przy nabrzeżach i na mostach. Oprócz wyjątkowo wytrzymałej obudowy ich zaletą jest obsługa formatu H.265, który daje możliwość dłuższego nagrywania przy mniejszym zużyciu pamięci.

Zarówno obudowa, jak i śruby nowych kamery dozorowych Panasonic są odporne na erozję i korozję wywołaną przez zasolone powietrze, co potwierdza spełniona przez nie norma ISO14993. Jednocześnie oba modele WV-X6531NS i WV-S1531LNS pracują w ramach platformy i-PRO Extreme, umożliwiając kompresję H.265.

Porto jest siedzibą jednej z najważniejszych fundacji kultury i architektury: Serralves. W 2012 roku muzeum sztuki współczesnej Serralves, mieszczące się w willi i otaczającym ją parku, zostało wpisane na listę narodowego dziedzictwa Portugalii ze względu na walory architektoniczne i krajobrazowe.

Precyzja wykrywania pożaru i alerty generowane w ciągu paru sekund

Oparty na technologii wideo system wykrywania pożaru AVIOTEC firmy Bosch otrzymał od spółki VdS Damage Prevention GmbH (VdS) certyfikat o numerze G217090, jako pierwsza na świecie zautomatyzowana kamera do wizyjnego wykrywania pożaru. VdS to niezależna, renomowana organizacja, działająca na rzecz bezpieczeństwa i zabezpieczeń w biznesie, będąca źródłem zharmonizowanych międzynarodowych norm w zakresie bezpieczeństwa. Certyfikat jakości VdS jest uważany za ważne kryterium inwestycyjne i często stanowi podstawę dla późniejszych norm europejskich (EN).

O tym, że pojawienie się na świecie dziecka potrafi przewartościować i przewrócić do góry nogami dotychczasowy świat prędzej czy później przekonują się wszyscy świeżo upieczeni rodzice. Nierzadko jeszcze na długo przed porodem przyszła mama i tata pochłonięci są przygotowaniami do powitania nowego członka rodziny. Na długiej liście zadań kluczową pozycję powinno zająć zapewnienie dziecku bezpieczeństwa w domu. Nasi eksperci podpowiadają, jak to zrobić.

Troska o dziecko to jeden z najważniejszych obowiązków każdego rodzica. To tylko od nich zależy to, czy mieszkanie małego lokatora będzie dla niego miejscem bezpiecznym i odpowiednim dla rozwoju. Ze statystyk UNICEF-u wynika, że 40% wszystkich wypadków z udziałem najmłodszych ma miejsce w domu. Jak temu zaradzić?

Eaton 93PM 400 500 kVA Right 300px

Modułowy i skalowalny zakres urządzeń umożliwia centrom przetwarzania danych działanie w modelu „Płać w miarę rozwoju”

GDAŃSK ... Firma Eaton, producent i dostawca urządzeń do dystrybucji energii, ogłosiła dzisiaj, że rozszerza zakres trójfazowych zasilaczy UPS 93PM o większy zakres mocy: od 30 do 500 kVA. Zasilacz UPS 93PM firmy Eaton został zaprojektowany w taki sposób, aby utrzymać stałe, bezprzerwowe zasilanie o wysokiej jakości, wymagane w centrach przetwarzania danych, systemach IT i obiektach komercyjnych. Rozszerzony asortyment jest odpowiedzią na zmianę zapotrzebowania rynku na większy zakres opcji mocowych i modułowe podejście do zarządzania energią w centrach przetwarzania danych, które umożliwia klientom obniżenie kosztów energii i zwiększenie elastyczności systemu. Od lipca 2017 r., nowa seria jest dostępna w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA).

Bosch ST16a 11.17 200px

Bosch Video Management System 8.0 umożliwia łączenie obrazu z wielu kamer i oferuje większą wydajność przy mniejszym zużyciu energii

Nowa wersja oprogramowania Video Management System 8.0 (BVMS 8.0) firmy Bosch oferuje funkcje stitchingu, dekodowania GPU (Graphics Processor Unit) i platformę 64-bitową – wszystkie nowości umożliwiają operatorom systemów dozoru wideo szybsze reagowanie na zdarzenia dzięki równoczesnemu monitorowaniu większej liczby kamer.

 

Spy Shop ND SV007 1 300px

Odziały antyterrorystyczne, grupy ratownicze, jednostki wojskowe – nawet najlepsze i najbardziej doświadczone, bez wcześniej przygotowanego planu, nie przeprowadzą akcji skutecznie. Mapa budynku daje im jedynie powierzchowny obraz – ale w jaki sposób zobaczyć to, czego nie można przewidzieć, a co jest kluczowe dla rezultatu akcji? Jak zlokalizować terrorystów, zakładników czy ofiary przysypane lawiną?

Najlepiej wyposażone jednostki służb na świecie korzystają z systemu, który pozwala obserwować wnętrze budynku przez ściany. Niezależnie od trudnych warunków czy materiału, z którego wykonana jest przeszkoda, system ND-SV007 marki Novoquad Defense pokazuje wyraźny i klarowny obraz sytuacji po drugiej stronie.