Radar scan 360 Linc Polska 200px

Radary Scan 360 już dostępne w LINC Polska!


Radary Scan 360 można już znaleźć w ofercie LINC Polska. To innowacyjne rozwiązania wykorzystujące zaawansowaną technologię przetwarzania sygnału, rozwijaną przez producenta od ponad 20 lat.


Radary marki Scan 360 mogą działać zarówno samodzielnie – generując alarm w przypadku wykrycia zagrożenia – jak i w połączeniu z kamerą termowizyjną oraz/ lub tradycyjną światła widzialnego. W przypadku wygenerowania alarmu przez radar, kamera zostaje nakierowana na określony cel.

Dodatkowo wykorzystując przejrzysty i intuicyjny graficzny interfejs użytkownika można w łatwy i szybki sposób ustawić, skalibrować i zdefiniować strefy detekcji. Istnieje możliwość stworzenia 36 stref, które mogą być zlokalizowane na dystansie od 0 do 200m. Ze względu na długi zasięg detekcji radary Scan 360 doskonale nadają się do ochrony dużych obszarów, takich jak lotniska, farmy słoneczne, rezydencje VIP itp.


Atrakcyjna cena oraz łatwość instalacji, kalibracji i użytkowania czynią je korzystnym elementem szczelnego systemu ochrony. Wysoka wydajność oraz wytrzymałość połączona z wykorzystaniem technologii mikrofalowej to kolejne ich atuty.

Więcej na: www.linc.pl

Pin It