Wydarzenia

Polesecure 2115

Targi dla bezpieczeństwa – czyli POLSECURE w 2024 roku!

Nowoczesny sprzęt, bieżące tematy konferencji – szeroko pojęte bezpieczeństwo wciąż jest tematem ważnym i aktualnym. Kolejna edycja wydarzenia, poświęconego tej tematyce, która odbędzie się w 2024 roku w Targach Kielce zapowiada się interesująco. Obok ważnego wsparcia Komendy Głównej Policji, organizatorzy kieleckich targów mogą również liczyć na zaangażowanie innych służb.

Zaplanowane w terminie od 23 do 25 kwietnia Targi Polsecure będą doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą firm, specjalizujących się w produkcji wyposażenia specjalnego, środków ochrony osobistej, sprzętu ratowniczego, oprogramowania służącego łączności, dowodzeniu czy kontroli, ale także do wymiany doświadczeń i rozmów o rzeczywistych potrzebach służb mundurowych.

Odbiorcami targów są służby podległe Ministrowi Spraw Wewnętrznych i Administracji. Targi Polsecure dedykowane są więc Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej oraz Służbie Ochrony Państwa. Ofertą mogą też być zainteresowane służby specjalne, Krajowa Administracja Skarbowa oraz organizacje ratownicze GOPR, TOPR, WOPR.

- Myślę, że tego typu targi są bardzo potrzebne, zwłaszcza gdy mamy do czynienia z nowym sprzętem. Tu mamy możliwość zaprezentowania go bezpośredniemu użytkownikowi – tak POLSECURE 2023 podsumowywała Anna Makowska z firmy IBKOL. Czasem jest po prostu trudno dotrzeć ze sprzętem właśnie do tego użytkownika. Po tym evencie mamy bardzo pozytywny feedback. Mam nadzieję, że wrócimy tu w przyszłym roku.

Polsecure dołączyło w 2022 roku do portfolio Targów Kielce obok wystaw skierowanych do służb mundurowych, jak znany na całym świecie Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego czy Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych IFRE-EXPO.

Miniona edycja targów dla bezpieczeństwa zajęła blisko 6 500 metrów kwadratowych. Wystawę odwiedziło przeszło 5 000 zwiedzających. Targi zostały także docenione poza granicami naszego kraju. Wystawę odwiedziło 36 delegacji z 27 krajów takich jak: Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Estonia, Gruzja, Hiszpania, Izrael, Korea Południowa, Litwa, Łotwa, Malta, Mołdawia, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Rumunia, Rwanda, Słowacja, Słowenia, Ukraina, USA, Węgry, Wielka Brytania, Włochy oraz przedstawiciele Europol-u i FRONTEX-u.  

więcej informacji na stronie www.targikielce.pl

 

AXIS small.com 1   AXIS small.com 2

Zaawansowana technologia radarowa i wszechstronne monitorowanie obszaru w zakresie 95° przez całą dobę.

Axis Communications przedstawia radar wysokiej częstotliwości, który pozwala na dokładne wykrycie oraz klasyfikację obiektów. AXIS D2210-VE wykorzystuje zaawansowaną technologię niezależną od widoczności, która
w dodatku umożliwia obniżenie kosztów energii.

Aplikacje dla obywateli

Już 1 na 3 Polaków załatwia sprawy urzędowe przez internet – wyzwanie, które wymaga zaawansowanych rozwiązań IT

Wojciech Wrona, Dyrektor Sektora Publicznego, Red Hat

Wojciech Wrona

Magnet 01 final v2

Pierwsze produkowane w Polsce drzwi RC4 odporne na ulot elektromagnetyczny.

Donimet wprowadza na rynek zupełnie nowy produkt - drzwi w klasie RC4 odporne na ulot elektromagnetyczny. DC3.1 XL TEMPEST to rozwiązanie, które znajdzie zastosowanie w obiektach narażonych na szeroko pojęty atak elektromagnetyczny.

baner BMS

Projekt BMS 2023: ogólnopolska konferencja w obszarze zintegrowanych systemów automatyki budynkowej.

MSPO

Od 31 lat dla bezpieczeństwa!

Służba bezpieczeństwu kraju, zwiększanie dostępu do światowych technologii, wymiana myśli i doświadczeń są nadrzędnymi celami przyświecającymi organizatorom Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego. Jego 31. edycja zgromadziła 711 wystawców z 35 krajów.

TK MSPO

MSPO 2023 – największe w historii!

Obok sprzętów pancernych w Targach Kielce tradycyjnie pojawi się imponujący zestaw śmigłowców. Już zapowiedziano przylot do Kielc: szkolnego Robinson R-44, wielozadaniowych AW149, AW109 Trekker, S-70 Black Hawk, szturmowego APACHE AH-64, lekkiego MD-530 i transportowego CH-47 Chinook.

Schrack

4 - 5 października 2023

X JUBILEUSZOWA edycja Ogólnopolskich Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego – Schrack Seconet i Partnerzy.

Baner SPIN

21 SPIN – jesienna edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych, producentów
i dystrybutorów oraz ekspertów – zapraszamy
.

granice23 banner

Najważniejsze wydarzenie dla służb granicznych w 2023 roku!

Zapraszamy wszystkich profesjonalistów związanych z ochroną granic na VI edycję Wschodnich Targów Ochrony Granic „GRANICE” , które odbędą się w dniach 29-30 sierpnia 2023 roku w Centrum Lotniczym Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Depułtyczach Królewskich. Wydarzenie będzie miało charakter poligonowy co umożliwi prezentację sprzętu w praktyce.