Wydarzenia

IPE inf prasowa NAto partnerem 2022 2

Minister dr Piotr Naimski wśród prelegentów VII Konferencji „Bezpieczeństwo Energetyczne – filary i perspektywa rozwoju” w Rzeszowie wspieranej przez NATO.

Trwają przygotowania do VII Konferencji, która odbędzie się w dniach 12 i 13 września 2022 w centrum konferencyjnym Politechniki Rzeszowskiej. Udział potwierdziło już kilkadziesiąt osób, m.in. członkowie rządu, przedstawiciele biznesu, samorządowcy, naukowcy i analitycy.

logo 20 SPIN jubileusz

20 SPIN: Jubileuszowe Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych!

W dniach 28 – 29 września 2022 r w Hotelu Bania**** Thermal & SKI odbędzie się dwudziesta, południowa edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych. Na Uczestników czeka wiele atrakcji oraz nowości w formule wydarzenia.

Przez 20 lat SPIN stał się unikalną, biznesową platformą wymiany kontaktów i opinii na temat projektowania w branży instalacji niskoprądowych. Jest istotnym punktem w historii rozwoju rynku, ekspansji technologii i innowacji w projektowaniu i integracji systemów. Lockus jako organizator z przyjemnością obserwuje progres i dynamikę rozwoju rynku. Jednocześnie będąc stałym partnerem biznesowym dla firm z branży, wdraża rozwiązania i usługi będące odpowiedzią na nowe oczekiwania i rosnące potrzeby rynku.

Tematyka SPIN obejmuje szeroki wachlarz specjalizacji z branży niskich prądów: od systemów sygnalizacji pożarowej, nowoczesnych systemów CCTV, systemów kontroli dostępu, systemów DSO, systemów zarządzania budynkiem, poprzez systemy zasilania gwarantowanego, rozwiązania Data Center, systemy parkingowe, po profesjonalne rozwiązania sieciowe, multimedialne i integrację systemów.

W programie jubileuszowego spotkania nie zabraknie wielu merytorycznych wykładów, praktycznych warsztatów, a także prezentacji eksperckiej oraz czasu na rozmowy z w strefie biznesowej. Przewidziano także czas na integrację w kompleksie basenów termalnych w Hotelu Bania oraz uroczystą kolację z atrakcjami.

Edycja południowa dedykowana jest dla projektantów z południowej lub centralnej Polski. Rejestracja na wydarzenie odbywa się za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie www.spin.lockus.pl

Wśród pierwszych Wystawców, którzy potwierdzili swoją obecność znajdują się następujące firmy: 2N, Aco, BKT Elektronik, Dahua Technology, Dormakaba, Hikvision, Impakt wraz z PowerWalker, Intelek/Solarix , Molex, NSS/BCS, Pawlaki Pro Audio, Poltel Telecom wraz z Corning Optical Communications, RCS Engineering, Roger, Romi, Salto Systems, Tommex, Unicard, Zpas

Szczegółowe informacje na temat nadchodzącej edycji można znaleźć na:

spin.lockus.pl

www.facebook.com/SPINiSPINExtra

https://pl.linkedin.com/showcase/spotkanie-projektantów-instalacji-niskoprądowych

Zobacz poprzednią edycję: https://spin.lockus.pl/spin-extra-2022/

KONTAKT:

PARTNERZY: Ewa Owsiak, +48 603 748 838, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | Małgorzata Mogilska,+48 605 868 610, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UCZESTNICY: Łukasz Haliniak, +48 603 302 747, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


ORGANIZATOR: Lockus: www.lockus.pl

Business France Avisa Partners Logo

Międzynarodowe Forum Cyberbezpieczeństwa 2022  7-9 czerwca 2022 r.

  1. edycja Międzynarodowego Forum Cyberbezpieczeństwa (FIC), kluczowego wydarzenia dla tej branży w Europie, odbędzie się we francuskim Lille, w dniach 7-9 czerwca 2022 r. Tegoroczna edycja organizowana wspólnie przez Direction Générale de la Gendarmerie Nationale (DGGN) i Avisa Partners, wpisuje się w plan francuskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej (FPCEU), której myślą przewodnią jest „Kształtowanie cyfrowej przyszłości Europy."

Targi Kielce Polsecure

Targi POLSECURE 2022 – to był udany debiut.

„Bardzo dziękuję przedstawicielom różnych służb, za to że jesteśmy na tych targach wszyscy razem. To był jeden z elementów sukcesu tego wydarzenia” – tak Międzynarodowe Targi Policji i Bezpieczeństwa Publicznego podsumował, podczas swojego wystąpienia na gali wręczenia nagród kończącej wystawę I Zastępca Komendanta Głównego Policji nadinspektor Dariusz Augustyniak. Wydarzenie było współorganizowane przez Komendę Główną Policji. Partnerem strategicznym Targów była GRUPA WB.

 

MSPO

Turecka Wystawa Narodowa po raz drugi na MSPO.

Turcja będzie Krajem Wiodącym podczas tegorocznego Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego. Po raz pierwszy turecka branża obronna prezentowała się w Targach Kielce w 2013 roku.

Minister Obrony Narodowej Turcji Hulusi Akar w oficjalnym piśmie do swojego polskiego odpowiednika Mariusza Błaszczaka podkreślił wagę wydarzeń poświęconych przemysłowi obronnemu i zapewnił, że w tureckiej Wystawie Narodowej weźmie udział bardzo wiele firm tego sektora pochodzących z kraju półksiężyca.

SG logo

Z okazji święta Straży Granicznej chcielibyśmy złożyć wyrazy szacunku i uznania dla pracy wszystkich funkcjonariuszy i pracowników tej formacji. Dziękujęmy za Waszą codzienną służbę, ochronę bezpieczeństwa obywatelii i naszych polskich granic.

impero360 kontrola dostepu w chmurze webinar

Pierwsza polska kontrola dostępu w chmurze impero 360 – nowość w ofercie UNICARD

Marka UNICARD, lider w branży systemów bezpieczeństwa, poszerzyła asortyment o nowy autorski produkt – system kontroli dostępu impero 360 oparty o technologię chmurową. To pierwsze tego typu rozwiązanie zaprojektowane w Polsce.

n2

Międzynarodowe Targi Policji i Bezpieczeństwa Publicznego POLSECURE

NAGRODZENI

ZNAK 35 LAT

35 lat działalności firmy TELBUD S.A.

Poznańska firma TELBUD S.A. obchodzi w tym roku swoje 35-lecie. Działalność rozpoczynała od realizacji usług w branży telekomunikacyjnej, informatyki

i telewizji kablowej. Jest firmą inżynierską ze 100% polskim kapitałem.

polsecure grafika przewodnianew

Policyjne targi dla bezpieczeństwa już za tydzień!

Słowo „bezpieczeństwo” odmieniane jest ostatnio przez wszystkie przypadki, głównie za sprawą sytuacji na Ukrainie. Kielecki ośrodek od lat specjalizuje się w organizacji wydarzeń targowych poświęconych obronności kraju – Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego świętuje
w tym roku swoje trzydziestolecie. Rok 2022 jest także rokiem debiutu wystawy poświęconej bezpieczeństwu publicznemu gwarantowanemu przez służby mundurowe resortu MSWiA.