Wydarzenia

PwerWalker

PowerWalker VI 1000 LCD FR - bezgłośny bohater.

PowerWalker VI 1000 LCD FR to zasilacz awaryjny, który jest w stanie podtrzymać zasilanie nawet high-endowych PC. Z kolei dzięki niewielkim wymiarom nikt nie powinien mieć problemu ze znalezieniem na niego miejsca. Ponadto dzięki w pełni pasywnemu chłodzeniu jest to bezgłośny bank energii.

UPS PowerWalker VI 1000 LCD FR to zasilacz awaryjny wykonany w technologii line-interactive. Ma on nie tylko podtrzymywać zasilanie podłączonych urządzeń, lecz także chronić zarówno elektronikę jak również sieć LAN i telefoniczną przed skutkami przepięć. O stabilne napięcie wyjściowe dba zintegrowany układ automatycznej regulacji napięcia (AVR). W razie niewielkich odchyleń (do 10%) jest ono korygowane, co chroni urządzenia i jednocześnie ogranicza zużycie akumulatorów.

Dzięki mocy równej 600 W, zasilacz PowerWalker VI 1000 LCD FR może stanowić źródło energii dla mocnych PC do gier i stacji roboczych. Jednocześnie nie powinien on nikomu przeszkadzać. Jego układ chłodzenia jest pozbawiony wentylatorów, co przekłada się na bezgłośną pracę. Aktualne parametry pracy zasilacza można sprawdzić na wbudowanym w przednią ściankę wyświetlaczu LCD. Informuje on m.in. o poziomie naładowania ogniw, trybie pracy, poziomach napięć czy aktualnym obciążeniu.

Dla osób, które preferują rozwiązania programowe producent przygotował darmową aplikację ViewPower. Niezbędne będzie wówczas połączenie UPS-a z PC za pomocą kabla USB. Stosowne gniazdo znajduje się, podobnie jak porty Ethernet i telefoniczny, z tyłu urządzenia. Zasilacz PowerWalker VI 1000 LCD FR ma wymiary 146 x 165 x 350 mm i waży osiem kilogramów. Znalezienie dla niego miejsca nawet w niewielkich pomieszczeniach nie powinno więc być wyzwaniem.

UPS PowerWalker VI 1000 LCD FR oferuje dwa standardowe, popularne w Polsce gniazda typu E. Dodatkowo producent wyprowadził dwa gniazda IEC C13, a całości dopełniają porty Ethernet i telefoniczny oraz USB służący do komunikacji. Prezentowany zasilacz awaryjny jest dostępny w regularnej sprzedaży i kosztuje około 400 zł.

Dane techniczne:

 • Moc pozorna / moc czynna: 1000 VA / 600 W;
 • Czas przełączania w tryb podtrzymania: typowo 2-6 ms
 • Zakres napięcia wejściowego: 162 - 290 VAC 
 • Napięcie wyjściowe: 230 VAC
 • Porty komunikacyjne: USB 
 • Czas ładowania: 4 godz. do 90%
 • gniazdka:
  • 2 x francuskie (E)
  • 2 x IEC C13
  • RJ45/RJ11
 • wymiary (S x W x G) i waga: 146 x 165 x 350 mm, 8 kg
 • Zastosowane ogniwa i czas podtrzymania: 2 x 7 Ah / 12 V
  • czas podtrzymania przy obciążeniu 50%: do 6,5 min
  • czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu: 0,5 min

  O PowerWalker

  Power Walker to niemiecka marka, która specjalizuje się w produkcji zasilaczy awaryjnych. W portfolio tego producenta można znaleźć ekonomiczne UPS-y off-line z serii VFD, rozwiązania Line-Interactive z serii VI, VI LCD, VI RT LCD, a także zaawansowane UPS-y On-Line VFI RM LCD o mocy pozornej do 10000 VA.

  Firma oferuje rozwiązania w zakresie  modułów bateryjnych do UPS-ów, kart SNMP, systemów redundantnego zasilania oraz innych akcesoriów. Wszystkie desktopowe UPS-y Line Interactive oprócz gniazd komputerowych IEC C13 posiadają standardowe gniazdka 230 V obowiązujące w Polsce.

  http://www.powerwalker.com/ lub FB

 

 

baner dh webinarium 2021

Webinarium D+H z certyfikatem

19 maja w godzinach 11:00-12:45 zapraszamy do uczestnictwa w webinarium na temat nowoczesnych systemów sygnalizacji pożarowej Protec.

bms 

PROJEKT BMS Extra 2021 on – line: integracja branży technologii budynkowych, analiza danych i perspektywy rozwoju.

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskiej konferencji Projekt BMS Extra 2021 on – line wszystkich związanych z branżą automatyki budynkowej i BMS.

Liedl foto

Z ogromnym żalem informujemy, że w dniu 18 kwietnia swoją walkę z chorobą przegrał nasz były redaktor naczelny, wybitny specjalista ds. bezpieczeństwa Krzysztof Liedel.

Warsztaty Przygotowanie obiektow

II Ogólnopolskie Warsztaty Naukowo-Techniczne  "Przygotowanie obiektów na zamachy". Dobre praktyki i rekomendacje.

Czas i miejsce:                                                                                 

 • Platforma Zoom, 22.04.2021 godz. 9.00 – 13.00

tk msp in 1200 x 627 px

Zostań wystawcą Targów Kielce i zdobądź nawet 800 tys. zł.

Dofinansowanie do udziału m.in. w międzynarodowych przedsięwzięciach targowo-wystawienniczych mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom działającym w Polsce Wschodniej oferuje Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Salon MSPO 2021

Pawilony narodowe na MSPO 2021.

Trwają przygotowania do 29. edycji Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego. Jedną z nowości jaka pojawi się we wrześniu w Targach Kielce będą pawilony narodowe.

SEMAFOR 1200x628px

SEMAFOR - XIV Forum Bezpieczeństwa i Audytu IT już 27-28 maja w formule online.

Zapraszamy i rekomendujemy udział w największej w Polsce konferencji dotyczącej bezpieczeństwa i audytu IT SEMAFOR.

dzień słuzby zdrowia

Dziś z okazji Światowego Dnia Zdrowia oraz Pracowników Służby Zdrowia pragniemy w imieniu redakcji Ochrony i Bezpieczeństwa złożyć szczególne podziękowania wszystkim lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom medycznym, kierowcom karetek pogotowia, dyzpozytorom pogotowia, pracownikom laboratoriów, salowym oraz wszystkim ludziom pracującym na pierwszej linii walki z pandemią, którzy z narażeniem własnego zdrowia niosą pomoc pacjentom każdego dnia.

Dziekujemy Wam, że jesteście i pomagacie, pracując ponad siły. W czasie pandemii możemy ze zdwojoną siłą docenić Waszą pracę, która staje się misją.

Życzymy zdrowia i wytrwałości.

Suma Solutions

Suma Solutions

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że SUMA SOLUTIONS poszerza ofertę o produkty znanej firmy Uniview Technologies.


 

bg
pi