granice23 banner

Najważniejsze wydarzenie dla służb granicznych w 2023 roku!

Zapraszamy wszystkich profesjonalistów związanych z ochroną granic na VI edycję Wschodnich Targów Ochrony Granic „GRANICE” , które odbędą się w dniach 29-30 sierpnia 2023 roku w Centrum Lotniczym Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Depułtyczach Królewskich. Wydarzenie będzie miało charakter poligonowy co umożliwi prezentację sprzętu w praktyce.

GRANICE '23 to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami i technologiami z dziedziny ochrony granic. Na terenie targów przewidywane są stoiska, prezentacje multimedialne oraz panel ekspertów dla służb. To również możliwość zobaczenia sprzętu w praktycznych warunkach. Dodatkowo, organizatorzy zapewniają strzelnicę, gdzie będzie można przetestować produkty w działaniu.

Targi GRANICE organizowane są od 2017 dla profesjonalistów, takich jak funkcjonariusze służb granicznych, przedstawiciele agend państwa oraz ekspertów. Tematyka targów obejmuje szereg interesujących dziedzin, w tym: systemy anty-dronowe, pojazdy terenowe, pojazdy specjalistyczne, drony obserwacyjne, optykę, broń i akcesoria, wyposażenie funkcjonariusza.

Motywem przewodnim GRANICE '23 jest maksymalny kontakt dostawców ze służbą i funkcjonariuszami oraz zapewnienie maksymalnej liczby pokazów i prezentacji sprzętu w terenie.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w VI edycji Targów Ochrony Granic „GRANICE”. Będzie to interesujące wydarzenie, które pozwoli na zdobycie wiedzy, nawiązanie kontaktów i zapoznanie się z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie ochrony granic.

Targi Ochrony Granic „GRANICE”

29-30 sierpnia 2023 r.

Centrum Lotnicze PANS Chełm, Depułtycze Królewskie 55

Pin It