Baner 23 KBO

23. Konferencja Branży Ochrony odbędzie się 6 i 7 października br. w Hotelu  Windsor, Jachrance koło Warszawy.

Po raz kolejny kilkuset uczestników reprezentujących branże ochrony, ekspertów z dziedziny security, instytucji bezpieczeństwa, przedsiębiorców z sektora ochrony i zabezpieczeń, a także reprezentanci samorządów lokalnych spotkają się w Jachrance, by omówić: „Rolę samorządu w zapewnieniu bezpieczeństwa lokalnego”.

Podczas tego spotkania odbędą się prezentacje, panele eksperckie, prezentacje produktowe oraz networking. Dzięki współpracy z Partnerami Polskiej Izby Ochrony będą Państwo mogli poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą najnowszych rozwiązań bezpieczeństwa samorządów lokalnych.

Polska Izba Ochrony (PIO) jako wiodąca organizacja przedsiębiorców w sektorze bezpieczeństwa, zrzesza około 180 firm współpracujących z podmiotami prywatnymi i publicznymi, w tym samorządem terytorialnym, w realizacji zadań ochronnych w Rzeczypospolitej Polskiej. Mamy przekonanie, że lokalny poziom bezpieczeństwa – gmina, miasto, powiat i metropolie to kluczowe obszary aktywności administracji, przede wszystkim samorządowej oraz Policji, służb i straży podejmujących codzienny wysiłek zmierzający do ograniczania zagrożeń dla mieszkańców, zapobiegania kryzysom i właściwego reagowania w przypadku identyfikacji niebezpieczeństw.

Zarówno obowiązujący porządek prawny, jak i oczekiwania obywateli wskazują na niezwykłą wagę aktywności, które mogą być realizowane w lokalnym wymiarze. Zakłócenia dostaw niezbędnych usług mieszkańcom, czy zagrożenia dla ich życia i zdrowia, szczególnie w masowej skali mogą poważnie wpływać na bezpieczeństwo także w wymiarze regionalnym i państwowym. Szczególnie teraz, gdy obserwujemy wojnę za naszą wschodnią granicą i hybrydowe działania wrogich państw przeciwko Polsce powinniśmy, w możliwie najszerszym gronie samorządowców i ekspertów, rozmawiać
o strategii i praktyce postępowania wzmacniających lokalne bezpieczeństwo.

Konferencja jest adresowana, przede wszystkim, do władz miast, gmin, powiatów i urzędów marszałkowskich oraz przedstawicieli komórek/jednostek odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i zarządzanie kryzysowe w tych podmiotach.

Podczas tego spotkania chcemy pokazać potencjał branży ochrony i zaprezentować jej znaczący wpływ dla miejskiego bezpieczeństwa. Podstawowymi obszarami zagadnieniowymi omawianymi podczas 23. Konferencji PIO będą, m.in.:

- Technologie dla miejskiego bezpieczeństwa — dostępnośćusług ochronnych (monitorowanie obiektów, ochrona fizyczna, systemy bezpieczeństwa);

- Współpraca z mieszkańcami i partycypacja społeczna w tworzeniu bezpiecznych przestrzeni;

- Bezpieczeństwo lokalnych społeczności — partnerstwo sektorów prywatnego i publicznego;

- Jak organizować cyberbezpieczeństwo w lokalnym wymiarze?              

- Potencjał branży ochrony dla bezpieczeństwa samorządów. Perspektywy dla Branży Ochrony oraz Ośrodków Samorządowych.   

Poniżej przedstawiamy naszych Prelegentów Honorowych, którzy uświetnią naszą konferencję swoimi wystąpieniami:

 • Pan Jacek Jaśkowiak — Prezydent Miasta Poznania opowie o „Zarządzaniu Metropolią — wizja nowoczesnego, przyjaznego i bezpiecznego miasta”
 • Pan Generał Waldemar Skrzypczak — generał broni, Dowódca Wojsk Lądowych RP w latach 2006-2009 - którego prelekcja dotyczyć będzie „Oblicza współczesnych konfliktów zbrojnych. Roli i zadań samorządów terytorialnych w warunkach zagrożenia wojną”.
 • Pan Andrzej Nowakowski — Prezydent Miasta Płocka

Partnerami Honorowymi i Merytorycznymi naszej konferencji będą:

 • Unia Metropolii Polskich im. Pawła Adamowicza
 • Związek Województw Rzeczypospolitej Polskiej
 • Local Trends
 • Securex
 • Stowarzyszenie Polskich Specjalistów Bombowych
 • Safety Project Jarosław Stelmach
 • RBS Rafał Batkowski Strategie

Dlaczego warto również wziąć udział w Konferencji?

 • nowe kontakty biznesowe
  ● udział w konferencji, debacie i prezentacjach
  ● udział w aukcji charytatywnej i wsparcie szczytnych celów statutowych FUNDACJI OCHRONA I POMOC
  ●świetna zabawa i wykwintne menu podczas wieczornego bankietu z atrakcjami – niespodziankami
  ●…chwile relaksu po konferencji i bankiecie w strefie SPA hotelu Windsor.

Wspieramy potrzebujących i działamy w myśl Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. W ramach Fundacji Pomocy Pracownikom Ochrony i Ich Rodzinom OCHRONA I POMOC powołanej przez Polską Izbę Ochrony realizujemy cele poprzez objęcie realną i szeroką opieką najbardziej potrzebujących pracowników ochrony i ich rodziny, wdowy i sieroty po pracownikach ochrony, którzy zginęli podczas służby. Pomagamy także ofiarom wypadków poszkodowanym podczas wykonywania zadań ochrony.

 Jak zarejestrować się na 23. Konferencję Branży Ochrony?

Wypełniając formularz on-line:

Formularz rejestracyjny — Partner albo Uczestnik – wersja polska:

https://forms.gle/evxYNbGv58ABbfgT8

Formularz rejestracyjny — Partner albo Uczestnik – wersja angielska:

https://forms.gle/TFReZPqQgLJk5YYAA

Odsyłając wypełnione i zeskanowany formularz zgłoszeniowy na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zachęcamy do odwiedzania strony internetowej konferencji: www.konferencjapio.pl oraz śledzenia mediów społecznościowych wydarzenia i PIO, za pośrednictwem których na bieżąco będziemy informować o statusie wydarzenia, w tym o agendzie oraz ewentualnych dodatkowych atrakcjach.

Jeżeli macie Państwo dodatkowe pytania, serdecznie zachęcamy do kontaktu z Biurem Organizacyjnym 23. Konferencji Branży Ochrony. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku,
w godz. 8:00 - 16:00 - tel.  (22) 635-28-29, tel. kom: 696 719 615, lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Pin It