1z6g2409 20200908 TargiKielce MSPO

Zapraszamy na MSPO! Wszystkie służby mundurowe pod jednym dachem!

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego to miejsce, gdzie spotykają się firmy, instytucje i osoby, dla których bezpieczeństwo kraju jest szczególnie ważne. Wystawa jest doskonałą szansą na nawiązanie kontaktów biznesowych, ale także przegląd nowości i innowacyjnych rozwiązań również dla Policji.

Tegoroczny, XXIX Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Targach Kielce zapowiada się na jedną z najważniejszych imprez wystawienniczych w Polsce. Honorowy Patronat nad targami objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda. Partnerem Strategicznym MSPO, tak jak w latach poprzednich, jest Polska Grupa Zbrojeniowa.

Udział w MSPO zapowiedziało blisko 400 firm z kraju i zagranicy, a powierzchnia wystawy osiągnie ponad 21. 000 mkw. Przemysł obronny jest jedną z najbardziej zróżnicowanych i szybko rozwijających się branż. Szeroki wachlarz produktów o najróżniejszych zastosowaniach, innowacyjne rozwiązania i trendy – to cechy charakteryzujące to najważniejsze wydarzenie obronne w naszym kraju.

Choć Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego dedykowany jest wojsku, to nie sposób wyobrazić sobie braku przedstawicieli innych służb mundurowych. Co roku w Targach Kielce spotykają się reprezentanci najważniejszych instytucji i organizacji na co dzień dbających o bezpieczeństwo polskich obywateli. Obecność Policji, Straży Granicznej czy Wojsk Obrony Terytorialnej jest odczuwalna zarówno podczas wystawy, jak i konferencji i innych wydarzeń towarzyszących.

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego to jedyna w Europie wystawa, która organizowana jest nieprzerwanie, mimo trwającej pandemii. Zeszłoroczny salon udowodnił, że można podczas kryzysu zorganizować targi bezpieczne i efektywne.

Organizacja MSPO pokazuje, jak ważne w kieleckim ośrodku jest bezpieczeństwo sanitarne. W tym roku obok wszelkich stosowanych już wcześniej środków ostrożności, czyli kabin dekontaminacyjnych, zasłaniania ust i nosa oraz szczegółowego dezynfekowania powierzchni pojawią się kolejne. Wszyscy goście oraz wystawcy, będą proszeni o wypełnienie ankiety dotyczącej szczepienia przeciw COVID-19. Wiedza o liczbie osób zaszczepionych jest niezbędna do oszacowania, ile osób może w danym momencie przebywać w obiektach targowych. Pracownicy Targów Kielce obsługujący wydarzenia targowe należą do osób zaszczepionych.

Pin It

 

bg
pi