750 200 1


img 1050

Konferencja SPIN EXTRA 22-23 marca 2012 r. 

Trzebaw pod Poznaniem

lockus logo

Zintegrowane systemy sterowania oświetleniem w nowoczesnych budynkach i biurowcach, nowoczesne rozwiązania dla centrów danych, systemy elektroakustyczne, urządzenia aktywne, systemy kontroli dostępu – oto niektóre z licznych zagadnień, zaprezentowanych podczas specjalnej, wiosennej edycji Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych - SPIN Extra. Konferencja organizowana przez firmę Lockus Sp. z o.o. odbyła się w dniach 22-23 marca 2012 roku w hotelu Delicjusz w Trzebawiu pod Poznaniem.

Ideą SPIN Extra jest tworzenie platformy wymiany wiedzy i doświadczenia w zakresie branży niskoprądowej. Konferencja SPIN Extra jest także, a nawet przede wszystkim, znakomitą okazją do budowania relacji biznesowych, nawiązywania nowych kontaktów pomiędzy dostawcami i producentami rozwiązań niskoprądowych, a projektantami i instalatorami.

Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych od 9 lat z powodzeniem organizowane jest w rejonie Polski Południowej. Niniejsza edycja, była edycją specjalną, po raz pierwszy organizowaną w rejonie Polski Zachodniej. W wydarzeniu udział wzięło ponad 110 osób – projektantów, instalatorów oraz czołowych dostawców rozwiązań dla branży niskich prądów.

Podczas dwóch intensywnych dni wykładów uczestnicy mieli szansę zapoznać się z innowacyjnymi i ciekawymi rozwiązaniami, które zaprezentowały następujące firmy: 3M, 3LOGIC, AXIS, AVAYA, KONSORCJUM FEN, NEDAP, NETGEAR, RITTAL, ROMI, TOA ELECTRONICS EUROPE. Wszystkie prelekcje cieszyły się dużym zainteresowaniem.

img 1049 

img 1059

Pierwszego dnia mowa była o zintegrowanych systemach monitoringu i bezpieczeństwa, które omówione zostały przez przedstawicieli firmy KONSORCJUM FEN i reprezentantów firmy AXIS. Przedstawiciel firmy NEDAP omówił systemy kontroli dostępu, telewizji dozorowej oraz SSWiN. Firma 3M zaprezentowała propozycje rozwiązań dla centrów danych. Rozwiązania w obszarze aktywnych urządzeń sieciowych zostały omówione przez firmę NETGEAR. Jednym z tematów prelekcji były, omówione przez firmę 3LOGIC, zintegrowane systemy sterowania oświetleniem i ich zastosowanie w nowoczesnych budynkach i biurowcach.

img 1062 

img 1063

Wśród poruszonych tematów znalazły się także rozwiązania z dziedziny telefonii IP i Data, zaprezentowane przez firmę AVAYA. Reprezentant firmy ROMI przedstawił uczestnikom trendy w zasilaniu gwarantowanym dla DATA CENTER. Tematem prelekcji firmy TOA ELECTRONICS były m.in. systemy elektroakustyczne. Przedstawiciele firmy RITTAL omówili natomiast rozwiązania systemowe dla nowoczesnych serwerowni i rozdzielnic niskiego napięcia.

Po każdej prelekcji był czas na zadawanie pytań, który został skrupulatnie wykorzystany przez słuchaczy. Dyskusje na zaprezentowane tematy przeniosły się do kuluarów.

Podczas specjalnej edycji SPIN Extra nie zabrakło również wyjątkowych atrakcji i mocy wrażeń podczas wspólnej integracji utrzymanej w klimacie country oraz konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Wśród uczestników konferencji rozlosowano m.in.: przenośne drukarki 3M PL200 oraz zasilacze UPS, ufundowane przez ROMI. Nagrody ufundowali także: AXIS, NEDAP, RITTAL.

img 1097 

img 1108

  img 1150

Jesienią planowane jest tradycyjne odbywające się w Polsce Południowej, Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych SPIN - będzie to 10 jubileuszowa edycja.

Pin It

 

bg
pi