Axis People counter

Axis Communications – nowa wersja AXIS People Counter. Więcej niż tylko zliczanie osób.

Aplikacja AXIS People Counter została stworzona do zliczania osób poruszających się po takich obiektach jak np. sklepy detaliczne, hotele, dworce kolejowe, lotniska czy budynki administracji publicznej. Jej funkcjonalność pozwala na jednoczesne liczenie osób poruszających się w różnych kierunkach, co daje natychmiastowy dostęp do danych dotyczących trendów odwiedzin oraz natężenia ruchu w określonych strefach.

Zaktualizowana wersja aplikacji wyposażona została dodatkowo w oprogramowanie analityczne umożliwiające szybkie szacowanie przepływów odwiedzających i przewidywanie poziomu obłożenia danych stref w czasie, co ułatwia np. przydzielanie personelu do konkretnych stanowisk czy punktów kasowych.

Informacje te umożliwiają dodatkowo przewidywanie trendów dotyczących gromadzenia się osób w określonych strefach, a w przypadku, gdy ich liczba przekroczy zdefiniowane wartości progowe – podejmowanie działań mających na celu chwilowe zablokowanie wejść lub skierowanie odwiedzających do innych miejsc.

Jedną z nowych funkcjonalności aplikacji jest również możliwość wykrywania sytuacji, w których ktoś wejdzie do określonej strefy w ustalonym przedziale czasowm lub zacznie się przemieszczać w niewłaściwym kierunku, co może np. wspomagać systemy kontroli dostępu w obiektach infrastruktury krytycznej. Nowa wersja AXIS People Counter pozwala zatem nie tylko zliczać odwiedzających sklepy, gości hotelowych, pasażerów czy petentów, ale również dostarczy operatorom systemu praktycznej wiedzy o ich zachowaniach, pozwoli odpowiednio dostosować infrastrukturę i zoptymalizować obsługę klienta i ochronę obiektu. Dane zbierane przez aplikację umożliwią tworzenie wiarygodnych raportów, które ułatwią planowanie i usprawnią procesy podejmowania decyzji dotyczących zatrudnienia czy strategii rozwoju przedsiębiorstwa.

Zaktualizowana wersja aplikacji AXIS People Counter pozwala na zdalną konfigurację ustawień poszczególnych urządzeń oraz umożliwia monitorowanie i zarządzanie zdarzeniami w czasie rzeczywistym. Daje to operatorom bezpośredni dostęp do statystyk pochodzących ze wszystkich połączonych kamer. Oznacza to możliwość jednoczesnego sprawdzania i porównywania wielu obiektów z poziomu jednej lokalizacji centralnej. 

Nowa wersja AXIS People Counter jest kompatybilna ze wszystkimi kamerami wewnętrznymi AXIS. Można ją pobrać bezpłatne ze stron internetowych AXIS Communications.

Dzięki najnowszym funkcjonalnościom aplikacja AXIS People Counter umożliwi:

  • Optymalizację efektywności obsługi klienta
  • Identyfikowanie trendów odwiedzin sklepów, punktów usługowych, urzędów
  • Szacowanie poziomu natężenia ruchu na lotniskach czy dworcach kolejowych
  • Ocenę operacyjną funkcjonowania obiektów
  • Dostarczanie wartościowej praktycznej wiedzy o możliwych ulepszeniach w obsłudze

Więcej informacji o firmie Axis można znaleźć na stronie internetowej pod adresem www.axis.com

oraz na profilu https://www.facebook.com/AxisCommunicationsPoland

Pin It

 

bg
pi