MIWI zaproszenie szkolenie domofony WYD FB

Już w najbliższy czwartek 25 czerwca  o godz. 10.00 odbędzie organizowane przez Miwi Urmet szkolenie domofonowe on-line „Cyfrowe systemy wideo/domofonowe – nowe funkcjonalności, nowe produkty”. 

W trakcie szkolenia zaprezentowane będą nowości z zakresu systemów wideo/domofonowych. Mowa będzie m.in. o nowym panelu z wyświetlaczem LCD przeznaczonym do systemu cyfrowego MatibusSE, o panelach Alpha oraz Micra dedykowanych systemowi 2Voice. Ponadto zademonstrowane zostanie najnowsze rozwiązanie umożliwiające przekierowanie połączeń audio i wideo z panelu zamontowanego na furtce czy drzwiach na urządzenia mobilne – bramka IP. W trakcie spotkania będzie również możliwość zadania pytań prowadzącemu (poprzez czat) a także umówienie się na indywidualne konsultacje już po szkoleniu.

Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy się zarejestrować!
Wszystkie niezbędne informacje https://konferencje.miwiurmet.pl/

Uczestnicząc w spotkaniu będziecie Państwo mieli możliwość:

  • Poszerzyć wiedzę bez odchodzenia od biurka/bez wychodzenia z domu
  • Wirtualnie spotkać się ze specjalistą, który odpowie na nurtujące Państwa pytania
  • Zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami z zakresu systemów wideo/domofonowych
  • Wziąć udział w losowaniu nagród!!!

Szkolenie przeznaczone jest dla instalatorów, specjalistów, którzy mając już solidne podstawy chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu oferowanych przez Miwi Urmet systemów wideo/domofonowych. To również możliwość uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące tematyki spotkania oraz wymiany poglądów.

ZAPRASZAMY!!!

Miwi Urmet Sp. z o.o., ul. Pojezierska 90A | 91-341 Łódź

tel. 42 616 21 00 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | www.miwiurmet.pl

Pin It