CIAS czujka

W niektórych, chronionych obszarach niezwykle ważne jest rozróżnienie obiektu, by wiedzieć czy dochodzi do rzeczywistej ingerencji przez człowieka, czy alarm wywołany jest z innej przyczyny.

W laboratoriach CIAS zbadaliśmy, jak inteligentnie interpretować rodzaj obiektu, dzięki cyfrowej analizie sygnału z użyciem algorytmu FUZZY LOGIC.

Kalibracja czujki jest niezwykle łatwa. Czujka mikrofalowa MURENA charakteryzuje się bardzo niskim wskaźnikiem fałszywych alarmów.

ABY MURENA BYŁA GOTOWA DO UŻYTKU NALEŻY:

  • ustawić wymiar obiektu wykrywanego - aby zidentyfikować, czy poruszający się obiekt to małe zwierzę, człowiek, samochód czy ciężarówka,
  • ustawić detekcję krótkiego zasięgu - aby wykryć cel tylko podczas poruszania się w określonym obszarze, w zadanej odległości od czujki (np. od 5 m),
  • ustawić funkcję odcięcia zasięgu - aby skupić się tylko na obszarach chronionych, na przykład jeśli poza terenem znajduje się droga i nie chcesz, aby czujnik wykrywał przejeżdżające nią samochody można ograniczyć zasięg detekcji (np. do 8 m).

KALIBRACJA JEST WYJĄTKOWO ŁAWTA:

POBIERZ BROSZURĘ

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 42 236 37 38

Pin It