BANNER Szkolenia Toa

 

SZKOLENIE DSO Z CERTYFIKATEM ORGANIZOWANE PRZEZ NODEX - SPECJALNE WARUNKI DLA KLIENTÓW TOA - ZAPRASZAMY !!!

 

W imieniu instytutu NODEX oraz TOA jako Partnera Technologicznego Instytutu mamy przyjemnosć zaprosić Państwa na kurs DŹWIĘKOWE SYSTEMY OSTRZEGAWCZE - edycja wakacyjna, który odbędzie się w dniach 17-18 lipca w siedzibie instytutu naukowego NODEX.

 

Kurs będzie prowadzony przez największe autorytety w dziedzinie systemów przeciwpożarowych – program w linku poniżej.

PROGRAM SZKOLENIA - KLIKNIJ TUTAJ

 

Kurs przeznaczony jest dla:

 

1. Projektantów;

2. Inwestorów;

3. Instalatorów i integratorów.

 

 Z uwagi na letni termin kursu, NODEX przygotował dla partnerów i klientów TOA specjalną promocyjną cenę w kwocie 800 zł plus VAT. Dodatkowo pierwsze 5 osób, które zgłoszą się na hasło TOA będzie uczestniczyło w kursie BEZPŁATNIE – (jedna osoba z jednej firmy). Kolejne 10 osób może uczestniczyć w kursie jako partnerzy TOA w kwocie 250 zł netto lub (też tylko jedna osoba z jednej firmy).

 

NA ZGŁOSZENIU PROSZĘ UŻYWAĆ HASŁA: „PARTNER TOA” – informacje o formie zgłoszenia na dole newslettera.

 

Cena zawiera :

 

- prawie 15 godzin wiedzy z zakresu przepisów, projektowania, odbiorów, zasad elektroakustyki i symulacji akustycznych dla systemów DSO!!!;

- PRESTIŻOWY CERTYFIKAT ukończenia kursu wydany przez INSTYTUT BEZPIeCZEŃSTWA POŻAROWEGO NODEX!!!;

- bufet kawowy z ciastkami; - materiały szkoleniowe

 

Koszty szkolenia nie obejmują kosztów dojazdu, zakwaterowania i wyżywienia uczestników. Istnieje możliwość wykupienia obiadu w bufecie znajdującym się w budynku (koszt zupy 4 zł, danie główne ok.13 zł).

 

ZGŁOSZENIA PROSIMY PRZESYŁAĆ DO 07 LIPCA 2017 NA ADRES: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz DW Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

NA ZGŁOSZENIU PROSZĘ UŻYWAĆ HASŁA: „PARTNER TOA”.

 

W sprawach programu lub organizacyjnych proszę o kontakt z Panią:

 

Izabela Żuk Kierownik ds. projektów marketingowych

 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  tel.: +48 533 883 309

 

Z pozdrowieniami, Zespół TOA Polska.

 

 

Pin It