cadbury wedel 1259

Dynamiczny rozwój oraz rozbudowa zakładów produkcyjnych Cadbury Wedel w Polsce skłoniły firmę do zainwestowania w nowoczesny system nadzoru wizyjnego. W 2008 r. Cadbury Wedel rozpoczął budowę fabryki czekolady w Skarbimierzu i rozbudowę zakładu w Bielanach Wrocławskich. W tym samym czasie trwała gruntowna modernizacja historycznej fabryki czekolady Wedla na warszawskiej Pradze. Nowoczesny i zaawansowany system sieciowego nadzoru wizyjnego stał się jednym z ważniejszych narzędzi biznesowych, gwarantujących bezpieczeństwo produkcji i najwyższy komfort pracy.

Firma Mirare, Solution Gold Partner Axis Communications, zidentyfikowała kluczowe obszary, w których zintegrowany system dozoru wizyjnego miałby zniwelować zagrożenia, a także zoptymalizować działalność. „Wzięliśmy pod uwagę sugerowaną funkcjonalność kamer i ich rozmieszczenie, wymagania co do jakości obrazu, aby zastosować najbardziej efektywne oprogramowanie. Wszystko to skłoniło nas do zarekomendowania Klientowi wdrożenia sprawdzonego systemu opartego na kamerach Axis Communications i oprogramowaniu Milestone. Nasze doświadczenia wskazują, że konfiguracja produktów właśnie tych firm daje najlepsze możliwości zarządzania i odnoszenia korzyści z systemu monitoringu" – mówi Waldemar Szylar, Prezes Zarządu Mirare.

Zainstalowanie w fabryce Cadbury Wedel w Warszawie skalowalnego i elastycznego systemu sieciowego nadzoru, funkcjonującego z innymi systemami bezpieczeństwa oraz zarządzania budynkami, pozwoliło zwiększyć bezpieczeństwo i komfort pracy. System pozwala na zdalny podgląd urządzeniami przenośnymi z wykorzystaniem sieci Internet i zabezpieczonego połączenia VPN. Dzięki temu możliwa jest szybka reakcja oraz skuteczna prewencja.

Źródło: www.axis.com/pl

Pin It