HID e book 200px

Zaktualizowanie starszej technologii i dostosowanie jej do nowego standardu kontroli dostępu jest ważną inicjatywą. Najnowsze osiągnięcia znacznie ułatwiają wrowadzanie tego typu rozwiązań. Organizacje mogą teraz przechodzić od starszych rozwiązań do bardziej dynamicznych technologii kontroli dostępu, które są bardziej wartościowe,jednocześnie spełniając najwyższe standardy zachowania poufności danych, wygody użytkowania i elastyczności.

Ewolucja ta niesie ze sobą zmiany na wielu poziomach, co stanowi szansę na usprawnienie organizacji, a nie zakłócenie jej działalności.

 

Wykorzystaj lepiej swoją infrastrukturę kontroli dostępu, jednocześnie rozwiązując coraz bardziej skomplikowane wyzwania związane z integracją systemów i aktualizując starszą technologię poprzez dostosowanie jej do nowych standardów kontroli dostępu. Migracja w kierunku nowego standardu technologicznego wiąże się ze zwiększeniem poziomu bezpieczeństwa i prywatności danych całej organizacji oraz oferuje całkowicie nową funkcjonalność z wykorzystaniem urządzeń mobilnych.

Nasz e-book „Trzy powody zaktualizowania technologii kontroli dostępu” przedstawia kluczowe korzyści związane z aktualizacją do nowego standardu technologicznego i pomaga w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania dla Twojej organizacji.

  • Prywatność danych —dowiedz się, jak nowe technologie napędzają zmiany w kontroli dostępu
  • Wygoda użytkownika —odkryj, jak gotowe do użycia, wygodne poświadczenia cyfrowe na urządzenia mobilne kształtują całą branżę
  • Elastyczność — poznaj sposoby wykorzystania przyszłych rozwiązań bez zakłócania bieżących operacji biznesowych

Pobierz teraz

 

Źródło: www.hidglobal.pl

 

Czytaj więcej

Pin It