Wavestore to nowoczesne i wszechstronne oprogramowanie do zarządzania wideo (VMS), które zdobyło uznanie i popularność w branży zabezpieczeń dzięki zaawansowanym funkcjom i możliwościom bezproblemowej integracji. W miarę jak firmy i organizacje coraz częściej wykorzystują monitoring wideo w celu zwiększenia bezpieczeństwa i monitorowania działań, zapotrzebowanie na wydajne, skalowalne i inteligentne rozwiązania VMS stało się priorytetem. Wavestore spełnia te oczekiwania dostarczając kompleksową platformę, która realizuje potrzeby różnych aplikacji i branż.

75 11Wavestore VMS zostało zaprojektowane w celu obsługi różnych zadań związanych z monitorowaniem, zarówno małych instalacji, jak i rozległych wdrożeń dla przedsiębiorstw. Umożliwia zarządzanie, nagrywanie i analizowanie strumieni wideo zarówno z własnych kamer jak i kamer czy enkoderów innych producentów. To czyni je elastycznym wyborem dla użytkowników posiadających już istniejącą infrastrukturę monitoringu.

Kluczowe funkcje i możliwości:

 • Inteligentna analiza wideo: Wavestore posiada zaawansowane możliwości analizy wideo takie jak rozpoznawanie twarzy, śledzenie obiektów, liczenie osób, identyfikacja obiektów, filtrowanie po kolorach i wiele innych.
 • Zarządzanie zdarzeniami i alarmami: oprogramowanie umożliwia konfigurację niestandardowych reguł i alarmów opartych na konkretnych zdarzeniach oraz łączenie zdarzeń operatorami logicznymi. 
 • Możliwości integracji z różnymi systemami innych producentów, w tym kontroli dostępu, alarmów przeciwpożarowych i oprogramowania do analizy danych. 
 • Zarządzanie dyskami bezpośrednio w oprogramowaniu Wavestore. Zaawansowane funkcje zarządzania pamięcią masową, takie jak konfiguracje RAID, cykl nagrań, hot-swap oraz archiwizacja na zewnętrzne nośniki. 
 • Skalowalność: Wavestore VMS jest wysoce skalowalne, radząc sobie zarówno z małymi instalacjami, jak i rozległymi sieciami monitoringu. 
 • Redundancja i zabezpieczenie przed awariami: w celu zapewnienia ciągłości i nieprzerwanego monitoringu wideo, Wavestore oferuje wbudowane opcje redundancji i awaryjnego przełączania, co daje użytkownikom poczucie bezpieczeństwa nawet w krytycznych sytuacjach. 
 • Serwery pracujące na autorskiej dystrybucji systemu Linux, dzięki czemu mogą być tańsze i bardziej niezawodne od ich windowsowych odpowiedników. Wyróżnia je też możliwość szybkiej aktualizacji oprogramowania z poziomu klienta.

Kluczowe technologie Wavestore:

 • EcoStoreTM – Pozwala zaoszczędzić ponad 80% energii zużywanej przez serwery. Oszczędza też zużycie dysków.
 • HyperRAIDTM – Spełnia specyfikację nadmiarowości N+1 (RAID 5), N+2 (RAID 6) i więcej (do N+5) Może być używany w połączeniu z dyskami typu hot-swap. 
 • LASS – Najbardziej solidny i niezawodny dostępny obecnie system plików, zaprojektowany specjalnie dla wideo, metadanych i audio, zapewnia ultraszybkie wyszukiwanie.
 • PetaBlok® – Dzięki pojemności do 2,04 PB na serwer i obsłudze do 255 serwerów, łączna przestrzeń dyskowa dla grupy serwerów to aż 520,2 Petabajtów! 
 • Lip Synchronised Audio – Idealna synchronizacja czasowa wideo z dźwiękiem.

Wavestore VMS to pochodzące z Wielkiej Brytanii niezawodne i bogate w funkcje rozwiązanie do zarządzania wideo, które zaspokaja potrzeby różnych branż i aplikacji. Dzięki inteligentnej analizie, bezproblemowej integracji i przyjaznemu interfejsowi, Wavestore wyznacza nowe standardy w dziedzinie monitoringu wideo, dostarczając użytkownikom narzędzia potrzebne do zapewnienia bezpieczeństwa, ochrony i efektywności. Wavestore priorytetowo traktuje zabezpieczanie danych za pomocą bezpiecznych mechanizmów uwierzytelniania, kontroli dostępu opartej na rolach i protokołach szyfrowania. VMS stosuje standardowe praktyki branżowe, zapewniając integralność danych i zapobiegając nieautoryzowanemu do nich dostępowi.

Trwają prace nad stworzeniem oprogramowania integrującego Wavestore z kontrolą dostępu Protege GX będącą w ofercie Miwi Urmet.76 11

Pin It