granice24 bannery 420x120

TARGI Granice 2024 – VII edycja

Oferta technologiczna dla służb mundurowych, pokazy sprzętu, prezentacje firm oraz popularyzacja formacji Straży Granicznej i jej działań – takie atrakcje zaplanowano na VII edycję Targów Ochrony Granic GRANICE 2024, która odbędzie się już 18-19 czerwca 2024 r. w Depułtyczach Królewskich w województwie lubelskim.

TARGI Granice 2024 – VII edycja to jedyne w Polsce wydarzenie w całości poświęcone różnym aspektom ochrony granic (m.in.: modernizacja techniczna formacji granicznych) oraz prezentacji społeczeństwu formacji: Straży Granicznej i Służby Celno-Skarbowej i szerzej - KAS, ich zadań, wyzwań oraz współpracy
z innymi agendami i instytucjami operującymi na granicach. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w Centrum Lotniczym Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Depułtyczach Królewskich. Bieżąca edycja przypada w czasie szczególnym. W programie wydarzenia jest m.in. wystawa sprzętu, spotkania funkcjonariuszy z jego producentami oraz praktyczne pokazy w terenie. Zapraszamy na oficjalne otwarcie w dniu 18 czerwca o godz. 9:30 z udziałem przedstawicieli formacji SG i KAS oraz innych służb i agend państwa. GRANICE 2024 są forum spotkania funkcjonariuszy, przedstawicieli producentów technologii oraz osób profesjonalnie związanych z ochroną i monitorowaniem granic.

Podczas wydarzenia „Granice” odbędą się również Terenowe Targi 112 nowe wydarzenie Targów Lublin S.A. powstałe na bazie znanych i cenionych w środowisku polskich służ mundurowych Terenowych Targów Ochrony Granic „Granice”. W programie Terenowych Targów 112 jest m.in.: wystawa sprzętu ratowniczego, spotkania wystawców z przyszłymi użytkownikami prezentowanego sprzętu oraz pokazy terenowe.

Wydarzenie jest przeznaczone dla profesjonalistów: funkcjonariuszy, urzędników, pracowników agend państwa i samorządu.

Wydarzenie: Terenowe Targi Ochrony Granic GRANICE 2024 / Terenowe Targi 112

Data: 18-19 czerwca 2024r.

Miejsce: Depułtycze Królewskie (obiekty Centrum Lotniczego PANS w Chełmie)

Pin It