1 grafika

 

II Międzynarodowe Targi POLSECURE dla służb mundurowych już od jutra w Kielcach!

Podczas wydarzenia swoją ofertę dla służb mundurowych zaprezentuje 145 wystawców z Belgii, Czech, Francji, Izraela, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Polski. Wśród zwiedzających pojawią się delegacje służb i instytucji reprezentujące, m.in. Rumunię, Niemcy – Bundeskriminalamt, Bułgarię, Słowenię, Łotwę, Gruzję, Estonię, Węgry, Wielką Brytanię, Koreę Południową, Chorwację, Europol, Czechy, Maltę, Izrael, Litwę, Rwandę, Frontex, Włochy - Italian State Police oraz Ukrainę.

Targi będą doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą firm specjalizujących się w produkcji wyposażenia specjalnego, środków ochrony osobistej, sprzętu ratowniczego, oprogramowania służącego łączności, dowodzeniu czy kontroli, ale także do wymiany doświadczeń i rozmów o rzeczywistych potrzebach służb mundurowych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo publiczne.

Merytorycznym uzupełnieniem wystawy będą międzynarodowe konferencja organizowane przez KG Policji oraz KG Straży Granicznej. Targom towarzyszyć będą także pokazy dynamiczne organizowane przez Partnerów Wydarzenia i wystawców targów.

Więcej informacji o POLSECURE na stronie polsecure.targikielce.pl

Wstęp dla przedstawicieli służb mundurowych jest bezpłatny po zarejestrowaniu się z użyciem kodu POL2304. Rejestracja online możliwa jeszcze dziś do godz. 15.00 lub jutro na miejscu.

Do zobaczenia na targach POLSECURE od 25 do 27 kwietnia w Targach Kielce.

konferencja

 

Pin It