konferencja

Targi POLSECURE dla służb mundurowych znów w Targach Kielc.

Nowoczesny sprzęt, ważne tematy konferencji – szeroko pojęte bezpieczeństwo wciąż jest tematem pilnym i aktualnym. Debiut wystawy poświęconej bezpieczeństwu publicznemu gwarantowanemu przez służby mundurowe resortu MSWiA w 2022 roku był niezwykle udany. Kolejna edycja Międzynarodowych Targów POLSECURE odbędzie się w Targach Kielce już za dwa tygodnie

Zaplanowane w terminie od 25 do 27 kwietnia 2023 roku Targi Polsecure będą doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą firm specjalizujących się w produkcji wyposażenia specjalnego, środków ochrony osobistej, sprzętu ratowniczego, oprogramowania służącego łączności, dowodzeniu czy kontroli, ale także do wymiany doświadczeń i rozmów o rzeczywistych potrzebach służb mundurowych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo publiczne.

Wydarzenie odbywające się po raz drugi pod Honorowym Patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych
i Administracji
organizowane jest przy współpracy z Komendą Główną Policji, przy wsparciu Komendy Głównej Straży Granicznej. W realizację wydarzenia zaangażowane są również KG Straży Pożarnej, Służba Ochrony Państwa, Służba Więzienna, Inspekcja Transportu Drogowego, Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Komisja Nadzoru Finansowego oraz NCBR. Partnerem strategicznym Polsecure jest Grupa WB.

Podczas tegorocznych Targów POLSECURE zaprezentują się firmy z ośmiu krajów: Belgii, Czech, Francji, Izraela, Niemiec, Wielkiej Brytanii,  Ukrainy oraz Polski. Z kolei wśród zwiedzających pojawią się delegacje służb i instytucji reprezentujące, m.in. Rumunię, Niemcy – Bundeskriminalamt, Bułgarię, Słowenię, Łotwę, Gruzję, Estonię, Węgry, Wielką Brytanię, Koreę Południową, Chorwację, Europol, Czechy, Maltę, Izrael, Litwę, Rwandę, Frontex, Włochy - Italian State Police oraz Ukrainę. 

Merytorycznym uzupełnieniem wystawy, tak jak podczas poprzedniej edycji będą międzynarodowe konferencja organizowane przez KG Policji oraz KG Straży Granicznej. Międzynarodowa Konferencja Policyjna będzie się koncentrowała na kilku głównych tematach: cyberbezpieczeństwo, kryminalistka, ochrona granic oraz bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

W pierwszym dniu prelegenci skupią się m.in. na „Pewności w identyfikacji ofiar – rola zespołu DVI na miejscu katastrof masowych” oraz „Innowacyjności i budowaniu kapitału ludzkiego na rzecz walki z cyberprzestępczością”. Drugi dzień konferencji będzie natomiast poświęcony „Obecnym i przyszłym wyzwaniom w ochronie granicy państwowej w kontekście presji migracyjnej na granicy polsko-białoruskiej i wojny w Ukrainie”.            

Ponadto targom towarzyszyć będą pokazy dynamiczne organizowane przez Partnerów Wydarzenia jak również wystawców targów, w tym m.in. Pokaz Motocyklowej Asysty Honorowej , Pokaz dynamiczny Wydziału Zabezpieczenia Działań Straży Granicznej z pokazem tresury psa służbowego oraz   występ Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej. Aktualizowany program na polsecure.targikielce.pl

Polsecure dołączyło w 2022 roku do portfolio Targów Kielce obok wystaw skierowanych do służb mundurowych jak znany na całym świecie Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego czy Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych IFRE-EXPO.

Zapraszamy do Targów Kielce od 25 do 27 kwietnia 2023 roku!

Pin It