Leszek Bareja AXIS

Zmiany w zespole dedykowanym współpracy z kontrahentami Solution Partner firmy Axis Communication.

Lider rynku sieciowych systemów zabezpieczeń oraz najnowcześniejszych rozwiązań w dziedzinie bezpieczeństwa przywitał nową osobę w zespole współpracy z kontrahentami o statusie Solution Partner. Leszek Bareja objął opieką osiem województw.

 

Leszek Bareja ma prawie 27 lat doświadczenia w branży. Blisko dekadę pracował jako product manager w Xerox, gdzie odpowiadał za urządzenia wielofunkcyjne A3 i oprogramowanie do zarządzania wydrukami, prowadził szkolenia dla partnerów i prezentacje dla klientów, współpracował z dystrybutorami w ramach działań marketingowych i planowaniu zakupów. Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku matematyka. Prywatnie pasjonat fotografii, biegania oraz kolarstwa – ukończył m.in. Dolomiti Superbike czy Eroica Nova – wyścig szosowy w Toskanii.

W Axis Leszek Bareja z początkiem lutego rozpoczął współpracę z partnerami handlowymi o najwyższym statusie autoryzacji Solution Partner Silver i Solution Partner Gold w województwach mazowieckim, kujawsko-pomorskim, pomorskim, warmińsko-mazurskim, podlaskim, lubelskim, podkarpackim i małopolskim. Do jego zadań należy planowanie biznesowe oraz marketingowe, szkolenie partnerów, wspieranie ich w prezentacjach dla klientów i projektach.

- Zatrudnienie Leszka związane jest z rozwojem i realizacją planu we współpracy z naszymi kluczowymi partnerami w regionach mu powierzonych, dodatkowo ma na celu pozyskanie nowych klientów końcowych, u których Axis nie jest jeszcze obecny. Doświadczenie Leszka sprawdzi się doskonale w urzeczywistnieniu tego planu – mówi Dagmara Pomirska, Head of Sales Poland, Ukraine & Baltics, Axis Communications.

www.axis.com

 

Pin It