rogger kongresW dniach 28.02. – 1.03.2023 r. na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie odbył się Ogólnopolski Kongres Antyterrorystyczny „Działania antyterrorystyczne i kontrterrorystyczne. W poszukiwaniu dobrych praktyk”.

Wydarzenie zgromadziło wielu uczestników reprezentujących administrację rządową i samorządową, służby specjalne, instytucje bezpieczeństwa publicznego, Siły Zbrojne RP, operatorów policyjnych i wojskowych sił specjalnych, funkcjonariuszy ratownictwa, pracowników ochrony i zabezpieczenia technicznego, zarządzających bezpieczeństwem w budynkach użyteczności publicznej i obiektach kluczowych z punktu widzenia zachowania dbałości o bezpieczeństwo państwa, naukowców, ekspertów i studentów.

Wydarzenie odbyło się w formie prelekcji oraz paneli naukowych wygłaszanych przez ekspertów wiodących instytucji bezpieczeństwa publicznego i świata nauki. Dobrą okazją do wymiany wzajemnych doświadczeń były również rozmowy przy stoiskach.

Występując w roli Srebrnego Partnera Kongresu zaprezentowaliśmy nowości z naszej oferty, m.in. drugą edycję systemu kontroli dostępu i automatyki budynkowej klasy Enterprise – RACS 5, a także drugą edycję systemu zarządzania kluczami – RKDS. Ponadto podczas wydarzenia przedstawiliśmy nasz najnowszy moduł systemu RACS 5 v2: platformę do monitorowania, wizualizacji i zarządzania bezpieczeństwem w obiekcie – VISO SMS

Uczestnikom wydarzenia serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska oraz miłe rozmowy, a Organizatorom za wyjątkową atmosferę.

Pin It