PHOTO Roger

W dniach 17 – 19 października 2022 r. w Paprotni k. Warszawy odbyła się V edycja Ogólnopolskiego Kongresu Naukowo-Technicznego — SAFE PLACE 2022.

SAFE PLACE rokrocznie gromadzi kilkuset uczestników reprezentujących ośrodki naukowe, eksperckie, instytucje bezpieczeństwa narodowego, sektor ochrony i zabezpieczeń, a także obiekty użyteczności publicznej i infrastrukturę krytyczną. Ponadto impreza ta stanowi platformę wymiany wiedzy i doświadczeń w zakresie bezpieczeństwa systemów ochrony technicznej obiektów. Tym razem wydarzenie to zgromadziło niespełna 350 Uczestników.

Występując w roli Srebrnego Partnera tegorocznej edycji Kongresu zaprezentowaliśmy nowości z naszej oferty, pokazując odwiedzającym takie produkty, jak:

Jednym z prelegentów sesji naukowej tegorocznego Kongresu był nasz przedstawiciel – Szymon Dąbrowski, który podczas swego wystąpienia przybliżył słuchaczom temat:Bezpieczeństwo w systemie kontroli dostępu RACS 5 v2.0.”.

Dobrą okazją do nawiązania i zacieśniania relacji biznesowych okazał się również wieczorny bankiet, podczas którego świętowaliśmy kolejną edycję wydarzenia. Wieczorna część eventu była również momentem podsumowań, podziękowań oraz wyróżnień płynących w kierunku Partnerów Kongresu. Bardzo nam miło, że nasza ubiegłoroczna prelekcja spotkała się z tak pozytywnym odzewem, co przyczyniło się do uzyskania wyróżnienia za najlepszą oglądalność materiału filmowego Partnerów Technicznych z Kongresu SAFE PLACE 2021 na kanale Youtube Project Safe-ty.

wyroznienie safe place Roger

Wszystkim Uczestnikom tegorocznego Kongresu składamy podziękowania za udział w prelekcji, odwiedzenie naszego stoiska oraz miłe rozmowy, będące okazją do wymiany wzajemnych doświadczeń, a Organizatorom wydarzenia za kolejną udaną edycję eventu.

Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach branżowych!

Pin It