logo 20 SPIN jubileusz

20 SPIN: Jubileuszowe Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych!

W dniach 28 – 29 września 2022 r w Hotelu Bania**** Thermal & SKI odbędzie się dwudziesta, południowa edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych. Na Uczestników czeka wiele atrakcji oraz nowości w formule wydarzenia.

Przez 20 lat SPIN stał się unikalną, biznesową platformą wymiany kontaktów i opinii na temat projektowania w branży instalacji niskoprądowych. Jest istotnym punktem w historii rozwoju rynku, ekspansji technologii i innowacji w projektowaniu i integracji systemów. Lockus jako organizator z przyjemnością obserwuje progres i dynamikę rozwoju rynku. Jednocześnie będąc stałym partnerem biznesowym dla firm z branży, wdraża rozwiązania i usługi będące odpowiedzią na nowe oczekiwania i rosnące potrzeby rynku.

Tematyka SPIN obejmuje szeroki wachlarz specjalizacji z branży niskich prądów: od systemów sygnalizacji pożarowej, nowoczesnych systemów CCTV, systemów kontroli dostępu, systemów DSO, systemów zarządzania budynkiem, poprzez systemy zasilania gwarantowanego, rozwiązania Data Center, systemy parkingowe, po profesjonalne rozwiązania sieciowe, multimedialne i integrację systemów.

W programie jubileuszowego spotkania nie zabraknie wielu merytorycznych wykładów, praktycznych warsztatów, a także prezentacji eksperckiej oraz czasu na rozmowy z w strefie biznesowej. Przewidziano także czas na integrację w kompleksie basenów termalnych w Hotelu Bania oraz uroczystą kolację z atrakcjami.

Edycja południowa dedykowana jest dla projektantów z południowej lub centralnej Polski. Rejestracja na wydarzenie odbywa się za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie www.spin.lockus.pl

Wśród pierwszych Wystawców, którzy potwierdzili swoją obecność znajdują się następujące firmy: 2N, Aco, BKT Elektronik, Dahua Technology, Dormakaba, Hikvision, Impakt wraz z PowerWalker, Intelek/Solarix , Molex, NSS/BCS, Pawlaki Pro Audio, Poltel Telecom wraz z Corning Optical Communications, RCS Engineering, Roger, Romi, Salto Systems, Tommex, Unicard, Zpas

Szczegółowe informacje na temat nadchodzącej edycji można znaleźć na:

spin.lockus.pl

www.facebook.com/SPINiSPINExtra

https://pl.linkedin.com/showcase/spotkanie-projektantów-instalacji-niskoprądowych

Zobacz poprzednią edycję: https://spin.lockus.pl/spin-extra-2022/

KONTAKT:

PARTNERZY: Ewa Owsiak, +48 603 748 838, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | Małgorzata Mogilska,+48 605 868 610, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UCZESTNICY: Łukasz Haliniak, +48 603 302 747, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


ORGANIZATOR: Lockus: www.lockus.pl

Pin It