AXIS

Od ogółu do szczegółu: nowa kamera wielokierunkowa od Axis.

Axis Communications przedstawia AXIS P3727-PLE, czyli kamerę wielokierunkową oferującą cztery kanały do rejestrowania obrazu, zarówno w trybie szerokokątnym, jak i w postaci zbliżeń. Idealnie sprawdza się ona w dużych pomieszczeniach zamkniętych i na rozległych, otwartych terenach. To pojedyncza kamera, która może służyć do całodobowego monitorowania czterech różnych obszarów, także w trudnych warunkach oświetleniowych.

Dzięki solidnej konstrukcji, montaż urządzenia jest łatwy i niedrogi, a sama kamera umożliwia elastyczne ustawianie czterech zmiennoogniskowych głowic. Każdą głowicą można sterować osobno, aby prowadzić obserwację w czterech kierunkach jednocześnie. Można także ustawić dwie głowice obok siebie, aby uzyskać zarówno widok szerokokątny, jak i zbliżenie tego samego obiektu.

Obudowa antysabotażowa i wbudowana osłona pogodowa klasy IP66/IP67 sprawiają, że kamera oferuje wiele różnych opcji montażu. Przykładowo, można ją schować tak, by prowadzić dyskretny dozór, bądź zamontować na suficie w celu rejestrowania obrazu w zakresie 360°. Tryb dzień/noc i technologia Axis Forensic WDR pozwalają uzyskać realistyczne kolory oraz wysoki poziom szczegółowości, nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Dodatkowo dzięki 360-stopniowemu promiennikowi podczerwieni z niezależnie sterowanymi diodami LED oraz automatycznemu filtrowi odcinającemu promieniowanie IR, kamera zapewnia znakomitą jakość obrazu zarówno w dzień, jak i w nocy.

Kamera jest wyposażona w komponent AXIS Edge Vault, który chroni identyfikator urządzenia Axis i upraszcza uwierzytelnianie produktów Axis w sieci. Z kolei aplikacja AXIS Object Analytics skutecznie wykrywa i klasyfikuje osoby i pojazdy, generując znacznie mniej fałszywych alarmów.

Najważniejsze cechy:

  • 4 x 2 MP przy 30 kl./s na kanał
  • 360-stopniowy promiennik podczerwieni z niezależnie sterowanymi diodami LED
  • AXIS Edge Vault i moduł TPM
  • Zdalne zbliżenie i ogniskowanie
  • Pamięć masowa typu Edge z dwoma wejściami na karty microSD

Informacje o Axis Communications

Axis oferuje innowacyjne rozwiązania z zakresu zabezpieczeń, które umożliwiają kształtowanie inteligentniejszego
i bezpieczniejszego świata. Jako światowy lider rynku sieciowych systemów wizyjnych, Axis wyznacza kierunki rozwoju branży przez nieustanne wprowadzanie nowatorskich produktów sieciowych opartych na otwartych platformach oraz zapewnia klientom wartościowe rozwiązania za pośrednictwem globalnej sieci partnerów. Axis prowadzi długofalową współpracę z partnerami, dostarczając im wiedzę oraz przełomowe produkty sieciowe przeznaczone zarówno na istniejące, jak i nowe rynki. Axis zatrudnia około 3143 dedykowanych pracowników w ponad 50 krajach świata, wspieranych przez sieć ponad 90 000 partnerów. Więcej informacji o firmie Axis można znaleźć na stronie internetowej pod adresem www.axis.com oraz na profilu https://www.facebook.com/AxisCommunicationsPoland

Pin It