AXIS Q6078 E

Wytrzymała kamera PTZ z 20-krotnym zoomem optycznym do zastosowań krytycznych AXIS Q6078-E PTZ z cyberzabezpieczeniami.

Axis Communications wprowadza kamerę AXIS Q6078-E PTZ, oferującą wyjątkowo wysoką jakość obrazu dzięki rozdzielczości UHD 4K i 20-krotnemu zoomowi optycznemu. Urządzenie zapewnia znakomity widok ogólny oraz poziom odwzorowania szczegółów z wyraźnymi, ostrymi kolorami.

Ta najwyższej klasy kamera PTZ obsługuje aplikację Autotracking 2 z funkcją „kliknij i śledź”, a także dynamiczny kompas ułatwiający szybką orientację w czasie aktywnego śledzenia obiektów. Producent zadbał o cyberbezpieczeństwo. Urządzenie jest wyposażona we wbudowane zabezpieczenia, takie jak podpisane oprogramowanie sprzętowe i bezpieczny start, które dają pewność, że instalowane będzie tylko autoryzowane, niezmodyfikowane oprogramowanie sprzętowe. Ponadto moduł TPM (Trusted Platform Module) z certyfikatem FIPS 140-2 na poziomie 2 zapewnia bezpieczne przechowywanie wszystkich kluczy kryptograficznych i certyfikatów, dzięki czemu nawet w razie naruszenia zabezpieczeń nic im nie grozi.

Najważniejsze cechy sprzętu:

  • Rozdzielczość UHD 4K i 20-krotny zoom optyczny
  • Wyjątkowej jakości obraz o znakomitym odwzorowaniu szczegółów
  • AXIS Object Analytics – preinstalowane rozwiązanie działające na krawędzi sieci – w urządzeniu, pozwala na detekcję oraz klasyfikację obiektów
  • Technologia Zipstream z obsługą formatów H.264 i H.265
  • Wbudowane cyberzabezpieczenia

Kamera jest przeznaczona do montażu na zewnątrz budynków oraz spełnia normy IP66/67, NEMA 4X i IK10, oznaczające odporność na pył, deszcz, śnieg i wstrząsy. Ponadto zastosowana funkcja Arctic Temperature Control umożliwia uruchamianie i użytkowanie urządzenia w temperaturach od -40°C do 50°C.

Axis oferuje innowacyjne rozwiązania z zakresu zabezpieczeń, które umożliwiają kształtowanie inteligentniejszego i bezpieczniejszego świata. Jako światowy lider rynku sieciowych systemów wizyjnych, Axis wyznacza kierunki rozwoju branży przez nieustanne wprowadzanie nowatorskich produktów sieciowych opartych na otwartych platformach oraz zapewnia klientom wartościowe rozwiązania za pośrednictwem globalnej sieci partnerów. Axis prowadzi długofalową współpracę z partnerami, dostarczając im wiedzę oraz przełomowe produkty sieciowe przeznaczone zarówno na istniejące, jak i nowe rynki. Axis zatrudnia około 3143 dedykowanych pracowników w ponad 50 krajach świata, wspieranych przez sieć ponad 90 000 partnerów. Więcej informacji o firmie Axis można znaleźć na stronie internetowej pod adresem www.axis.com oraz na profilu https://www.facebook.com/AxisCommunicationsPoland

Pin It

 

bg
pi