pokaz dronów

Hertz New Technologies jest przedstawicielem cenionej na światowym rynku firmy Hertz Systems LTD.  Oferujemy skuteczne systemy antydronowe, nowoczesne rozwiązania oparte o GPS oraz najnowsze technologie dla bezpieczeństwa. Oferujemy wszechstronne rozwiązania – od projektu, poprzez produkcję, montaż, integrację, testy, szkolenie, uruchomienie oraz konserwację i serwis.

Hertz Systems Ltd. to polski producent z 30-letnim doświadczeniem. Firma działa w obszarach: bezpieczeństwa, wojskowych systemów teleinformatycznych, nawigacji satelitarnej GNSS oraz technologii kosmicznych. Spółka współpracuje z Europejską Agencją Obrony, agencjami NATO oraz innymi międzynarodowymi konsorcjami.

Firma opracowała system antydronowy HAWK. System stanowi odpowiedź na coraz częstsze incydenty z użyciem najnowszych technologii, w tym wykorzystanie dronów w działaniach przestępczych, szpiegowskich czy terrorystycznych. HAWK został zaprojektowany do wykrycia drona, śledzenie go i sprowadzenia na ziemię. Kluczowe cechy systemu to: multisensoryczność zapewniająca pełną skuteczność w zakresie detekcji i neutralizacji oraz dedykowane oprogramowanie wyposażone w algorytmy fuzji danych.

System antydronowy HAWK został wyposażony w najnowocześniejsze sensory radarowe oraz radionamierniki, które w połączeniu z kamerami oraz neutralizatorami pozwalają na wykrycie, śledzenie i ocenę ryzyka oraz skuteczną neutralizację Bezzałogowego Statku Powietrznego, wykonującego bezprawną lub wątpliwą prawnie misję powietrzną.

pkaz dronów 2

System HAWK posiada, nieosiągalną dla innych produktów tego typu proponowanych przez firmy zagraniczne, funkcję jednoczesnej integracji i fuzji danych ze wszystkich rodzajów sensorów użytych w systemie oraz możliwość odwzorowania na wyświetlanej mapie cyfrowej toru lotu BSP w czasie rzeczywistym. Zakłada również możliwość określenia dokładnej pozycji operatora drona. Jest również dostosowany do działania we wszystkich środowiskach.        

Podstawowym jednak założeniem funkcjonalności systemu HAWK jest jego skuteczność w stosunku do niestandardowych BSP, nie działających w typowych dla masowych produktów zakresach częstotliwości radiowych lub GPS. Opracowany przez naszych inżynierów system, zakłada skuteczne działanie w stosunku do wyrafinowanych przeciwników stosujących niekomercyjne rozwiązania w planowanych przez siebie działaniach, w tym loty dronów autonomicznych, niemożliwych do detekcji wyłącznie za pomocą sieci radionamierników.           

System był wielokrotnie testowany z powodzeniem przez wielobranżową komisję służb mundurowych RP zorganizowaną pod kierownictwem DORSZ i wg jej opinii jest jedynym, który na tym etapie testowania spełnia oczekiwane wymagania.

Więcej informacji na stronie:www.hertzsystems.com

Pin It

 

bg
pi