Aritech logo

Aritech, globalna marka rozwiązań w zakresie systemów wykrywania włamań i napadu oraz dozoru wizyjnego, powraca na rynek z ofertą zintegrowanych i niezawodnych rozwiązań przeznaczonych do domów, budynków i przedsiębiorstw. Zastępuje markę Interlogix w komercyjnych i konsumenckich rozwiązaniach
z zakresu systemów alarmowych oraz zintegrowanej kontroli dostępu, a także w rozwiązaniach dozoru wizyjnego.

Będzie obecna w nowych regionach świata,w tym Australii i Nowej Zelandii, Ameryce Łacińskiej oraz w niektórych państwach azjatyckich. Aritech, wiodący producent rozwiązań z zakresu elektronicznych systemów zabezpieczeń, jest częścią firmy Carrier Global Corporation, czołowego światowego dostawcy rozwiązań służących do ochrony zdrowia, zapewnieniu bezpieczeństwa, do budownictwa ekologicznego. Carrier jest także niekwestionowanym liderem w branży HVAC.
„Aritech oznacza niezawodność, innowacyjność oraz koncentrację na klientach” – twierdzi Stéphane Baudena, dyrektor zarządzający, Fire & Security Products EMEA, Carrier. „Z dumą ogłaszamy powrót na rynek produktów Aritech. Kontynuujemy wprowadzanie innowacji i dostarczanie zintegrowanych rozwiązań
z zakresu bezpieczeństwa, które wykraczają poza tradycyjne granice postrzegania systemów alarmowych, kontroli dostępu oraz dozoru wizyjnego”.
W segmencie komercyjnym Aritech oferuje zintegrowane rozwiązania, które pozwalają klientom zarządzać swoimi potrzebami z zakresu bezpieczeństwa.Te  czołowe rozwiązania umożliwiają zarządzanie zabezpieczeniami budynków oraz dbanie o bezpieczeństwo pracowników i gości, począwszy od wykrywania
włamań po kontrolę dostępu i dozór wizyjny. Innowacyjne rozwiązanie w chmurze UltraSync® gwarantuje bezpieczeństwo łączności dzięki wykorzystaniu kompleksowej komunikacji z użyciem pełnego szyfrowania i technologii VPN.
Innowacyjne rozwiązania Aritech oferuje również klientom detalicznym. Stosując rozwiązanie chmurowe UltraSync w połączeniu z platformą ZeroWireTM, użytkownicy mogą samodzielnie stworzyć bezprzewodowy system inteligentnego domu i w ten sposób zadbać o bezpieczeństwo rodziny i swojego dobytku, kontrolując sytuację na bieżąco z poziomu tabletu lub smartfonu.
Firma Aritech sprzedawała rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa na rynku europejskim od momentu założenia w 1980 r., aż do zmiany marki na Interlogix, która nastąpiła w 2010 roku.


Więcej informacji jest dostępnych na stronie
https://pl.firesecurityproducts.com

Pin It

 

bg
pi