logo Schrack

Szanowni Państwo,
obejmujqc w maju stanowisko Prezesa Zarządu firmy Schrack Seconet Polska byłem pełen niepokoju i niepewności w kontekście sytuacji panującej w kraju i na świecie, jednocześnie głęboko wierzyłem, że nasza stabilna pozycja w branży, moje doświadczenie, świetny zespół i nasze wzajemne relacje pomogą nam przetrwać ten niezwykle trudny czas.

Jesteśmy świadkami nieodwracalnych zmian, nie tylko w sposobie prowadzenia biznesu, niezależnie od branży, ale przede wszystkim w komunikacji z resztą społeczeństwa.

Pandemia niestety nie odpuszcza, w naszym kraju w ostatnich tygodniach przybiera na sile, szczególnie dlatego musimy wspierać siebie i nasze działania najlepiej jak potrafimy. Ze względu na nadal ogromne zagrożenie dla zdrowia pracowników, klientów i naszych rodzin pracujemy hybrydowo, mijamy się w biurze, ograniczamy swoje kontakty do minimum. Niezmiennie dbamy o bezpieczeństwo, higienę miejsc pracy i sprzętu.
Od wielu miesięcy prowadzimy szkolenia dla naszych klientów wyłącznie online, z wieloma również w taki sposób prowadzimy bieżące spotkania biznesowe. Duże wydarzenia branżowe przesuwamy o kolejne miesiące, mając nadzieję, że nie będą to lata. Tęsknimy za światem przed pandemią, tęsknimy za normalnymi spotkaniami z Państwem, każdemu z nas brakuje prostych, codziennych gestów takich jak podanie dłoni na powitanie.

Nadal głęboko wierzę, że "jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie", że świat wróci na właściwe tory i wszyscy osiągniemy upragniony, wewnętrzny spokój.


Z tą wiarą chciałbym Państwa ponownie zapewnić

o naszej nieprzerwanej pracy we wszystkich oddziałach w Polsce, o stuprocentowym zaangażowaniu w nasze wspólne działania na rynku i stabilnej kondycji firmy. Na bieżąco realizujemy wszystkie zobowiązania wobec naszych kontrahentów, nie odnotowujemy żadnych opóźnień w dostawach, działamy zgodnie z harmonogramem. Na początku pandemii przygotowaliśmy dla naszych klientów specjalną ofertę na narzędzia zdalnego dostępu do systemów Schrack Seconet. Integral Remote umożliwia dostęp online do wszystkich podstawowych funkcji systemu Integral IP.

Niezależnie od tego, które z dostępnych rozwiązań wchodzących w skład pakietu wybierzemy, zyskujemy gwarancję kontroli obiektu przez 24 godziny na dobę, bez konieczności dojazdu na miejsce oraz mozliwość zdiagnozowania i rozwiązania problemu online.

W maju tego roku przygotowaliśmy specjalny materiał dotyczący tych rozwiązań, zachęcamy do zapoznania się z jego treścią: Integral Remote - narzędzia zdalnego dostępu Schrack Seconet.
Patrzymy także z optymizmem w przyszłość, rozwijamy nasze produkty, o nowościach w ofercie będziemy mogli poinformować Państwa w pierwszej połowie przyszłego roku. lnwestujemy także w rozwój firmy, dlatego stale szkolimy i powiększamy nasz zespół.

Miło mi poinformować Państwa, że 1 października br. do zespołu Schrack Seconet w Polsce dołączył kolega Andrzej Krasowski, od wielu lat związany z branżą systemów bezpieczeństwa, zdobywał doświadczenie m. in. w Honeywell, GE, UTC Polska a ostatnio w firmie HIKVISION. Mamy ogromną nadzieję, że wiedza i kompetencje nowego Kolegi wniosą do naszego zespołu świeże spojrzenie na aktualną sytuację rynkową, działania konkurencji, relacje z inwestorami, projektantami, generalnymi wykonawcami i firmami partnerskimi. Chciałbym także przypomnieć, że wraz z początkiem 2020 roku rozpoczął z nami współpracę Kolega Dariusz Rohde, który objął stanowisko Regionalnego Kierownika ds. Rozwoju i Sprzedaży w Regionie Północnym i od kilku miesięcy z sukcesami prowadzi nasz Oddział w Gdańsku. Jestem pzrekonany, ze kompetencje obu Kolegów pozwolą nam na jeszcze szybszy i efektywniejszy rozwój, a świetna komunikacja i relacje w zespole szybko przełożą się na nasze kolejne, wspólne sukcesy.

Do końca roku nadal będziemy prowadzić nasze działania z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, wszystkie szkolenia będą się odbywały online, będziemy informować Państwa na bieżąco o kolejnych decyzjach. Ostatni kwartał tego roku to czas intensywnej pracy dla wszystkich działów naszej firmy. W ramach cyklicznej recertyfikacji naszych firm partnerskich przygotowujemy kwestie formalne, wystawiamy nowe certyfilaty uprawniające firmy i inżynierów do reprezentowania Schrack Seconet Polska na rynku, doszkalamy zespoły techniczne firm partnerskich.

Pracujemy intensywnie nad wieloma projektami, których realizacja jest zaplanowana na najbliższe miesiące. Jestem przekonany, że zakończymy ten trudny rok pełni optymizmu i nadziei na stabilizację w 2021 roku.

Dziś życzymy Państwu zdrowia i wielu sukcesów zapewniając niezmiennie o naszym wsparciu każdego dnia.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Michal Sidor
Prezes Zarządu Schrack Seconet Polska

 

Pin It

 

bg
pi