AXIS logo

Axis Communications właśnie wprowadziło na rynek P1455-LE Network Camera, czyli kamerę typu bullet, oferującą bogatą gamę funkcji i rozdzielczość HDTV 1080p przy szybkości do 60 klatek na sekundę. Jest to idealne urządzenie do szerokiej gamy zastosowań związanych z dozorem, szczególnie w miejscach o dużym natężeniu ruchu.

Nowa kamera zewnętrzna, dzięki funkcji Axis Forensic WDR, rejestruje wysokiej jakości obraz nawet wtedy, gdy obserwowana scena zawiera zarówno ciemne, jak i jasne partie. Technologia Axis Lightfinder 2.0 zapewnia znakomity obraz nawet przy bardzo słabym oświetleniu, a Axis OptimizedIR umożliwia dozór na odległość do 40 m w całkowitej ciemności.

Kamera zawiera funkcję przystosowywania ekspozycji do ruchu, która znacznie zmniejsza rozmycia obrazu powodowane przez zbliżające się lub blisko położone obiekty. Ponadto dzięki technologii edge-to-edge kamera umożliwia inteligentne parowanie, obejmujące dwukierunkową transmisję audio za pośrednictwem głośników sieciowych Axis. Wszystko to pozwala spełniać indywidualne wymagania klientów.

Najważniejsze cechy:

  • Lightfinder 2.0, Forensic WDR i OptimizedIR
  • Technologia edge-to-edge
  • Przystosowywanie ekspozycji do ruchu
  • Udoskonalone funkcje zabezpieczeń
  • Technologia Zipstream z obsługą formatów H.264 i H.265

Kamera AXIS P1455-LE posiada także funkcję Axis Edge Vault, która chroni przypisany kamerze identyfikator urządzenia Axis i upraszcza uwierzytelnianie produktów Axis w sieci. Ponadto technologia Axis Zipstream z obsługą formatów H.264 i H.265 znacznie zmniejsza zapotrzebowanie na przepustowość i pamięć masową.

P1455 LE Network Camera AXIS

Więcej informacji:

Kamera sieciowa AXIS P1455-LE

Pin It