AXIS logo

Axis Communications właśnie ogłosiło wprowadzenie nowej, 5-letniej gwarancji na swoje produkty, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Zmiana z dotychczas oferowanej, 3-letniej gwarancji, jest kontynuacją strategii firmy związanej z dostarczaniem wysokiej jakości efektywnych kosztowo i wygodnych w eksploatacji produktów.

Axis od dawna oferuje 3-letnią usługę gwarancyjną na sprzęt, obejmującą wady projektu, wykonania, a także wady materiałowe, w zależności od produktu. Teraz klienci mogą bezpłatnie korzystać z 5-letniej gwarancji. Przedłuża ona o dwa lata czas, w którym nie trzeba obawiać się o sprzęt, wszystkim klientom, którzy zakupili, bądź zakupią produkty Axis po 1 kwietnia 2020 roku.

Podstawowe zalety produktów firmy to:

  • 5-letnia gwarancja;
  • Bezproblemowy zakup, a następnie brak obawy o posiadany sprzęt;
  • Lepsza kontrola całkowitych kosztów;
  • Rozszerzona usługa RMA (natychmiastowej wymiany);
  • Wysoka jakość i wsparcie techniczne.

5-letnia gwarancja dotyczy niemal wszystkich produktów Axis, jest bezpłatna i nie wymaga podejmowania dodatkowych działań ze strony klientów.

Więcej informacji o firmie Axis można znaleźć na stronie internetowej pod adresem www.axis.com oraz na profilu https://www.facebook.com/AxisCommunicationsPoland

Pin It

 

bg
pi