AXIS logo

Axis Communications właśnie wprowadziło na rynek nowy produkt: AXIS D2110-VE Security Radar. Jest to inteligentne sieciowe urządzenie, które dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii radarowej zapewnia możliwość dokładnego określania położenia i szybkości ruchu obiektów, nawet na rozległych terenach.

Nowy radar idealnie nadaje się do ochrony terenów zewnętrznych, takich jak obszary przemysłowe czy monitorowane po godzinach pracy parkingi i rampy załadunkowe. Wbudowane funkcje analityczne wykorzystujące głębokie uczenie (deep learning) sprawiają, że urządzenie umożliwia dokładną detekcję, klasyfikację i śledzenie osób oraz pojazdów przy niskim współczynniku fałszywych alarmów. Dodatkowo, wyjście PoE umożliwia podłączenie i zasilanie urządzenia zewnętrznego, takiego jak np. kamera służąca do weryfikacji wzrokowej czy megafon sieciowy do zdalnego emitowania komunikatów i powstrzymywania niepożądanych zachowań.

Urządzenie jest wyposażone w procesor Axis nowej generacji, dzięki któremu udostępnia takie rozszerzone funkcje zabezpieczeń jak: podpisane oprogramowanie sprzętowe i bezpieczny start. Ponadto technologia, jaką zastosowano, pozwala na korzystanie z wielu radarów zainstalowanych w niewielkiej odległości. Przykładowo, można zainstalować dwa radary tyłem do siebie, aby uzyskać pełne 360-stopniowe pokrycie terenu.

Najważniejsze cechy:

    • Szerokie 180-stopniowe pokrycie terenu
    • Wbudowane funkcje analityczne
    • Dokładna detekcja w trybie 24/7 z niskim współczynnikiem fałszywych alarmów
    • Inteligentna funkcja współistnienia z innymi radarami
    • Wyjście PoE umożliwiające zasilanie dodatkowego urządzenia

 

Więcej informacji o firmie Axis można znaleźć na stronie internetowej pod adresem www.axis.com oraz na profilu https://www.facebook.com/AxisCommunicationsPoland

Pin It

 

bg
pi