Glosnik megafon Axis

Nowe głośniki sieciowe od Axis sprawdzą się w każdym środowisku

Axis Communications wprowadza do swojej oferty nowy, przystępny cenowo minigłośnik sieciowy o niewielkich rozmiarach oraz nowy megafon, który może pracować w każdym środowisku zewnętrznym, w dowolnym klimacie. Dzięki nowym rozwiązaniom audio użytkownicy mogą natychmiast reagować na zdarzenia wykryte przez kamery i za pomocą komunikatów głosowych zapobiegać sytuacjom niepożądanym.

AXIS C1410 Network Mini Speaker

Minigłośnik sieciowy AXIS C1410 Network Mini Speaker to dyskretne urządzenie, które zajmuje niewiele miejsca. Opiera się ono na otwartych standardach, dzięki czemu można je łatwo zintegrować z innymi systemami, takimi jak telefonia VoIP oraz kamery wideo i narzędzia analityczne Axis oraz firm trzecich. Możliwość reagowania na obserwowane zdarzenia przy użyciu komunikatów głosowych podnosi poziom bezpieczeństwa - system emituje gotowy komunikat lub powiadamia pracowników ochrony, którzy mogą zwrócić się do intruzów bezpośrednio przez głośnik. Urządzenie może służyć również do emitowania ogólnych komunikatów, instrukcji oraz odtwarzania tła muzycznego. Głośnik można zainstalować na ścianie, na suficie, w korytarzu lub w innym dowolnym miejscu.

Najważniejsze cechy urządzenia to:

  • Łatwa integracja z sieciowymi systemami wizyjnymi, systemami kontroli dostępu i telefonią VoIP
  • Przystępna cena i szerokie pokrycie dźwiękiem
  • Wbudowany, fabrycznie skonfigurowany cyfrowy procesor sygnału, zapewniający wyraźne brzmienie każdego komunikatu głosowego
  • Zdalne testowanie stanu technicznego głośników
  • Wbudowana pamięć do przechowywania nagranych komunikatów audio
  • Wbudowana czujka PIR do detekcji ruchu

AXIS C1310-E Network Horn Speaker

Wzmocniony megafon sieciowy AXIS C1310-E Network Horn Speaker wytrzymuje temperatury od -40 do 60°C. Dzięki zgodności z otwartymi standardami można go łatwo zintegrować z innymi systemami, takimi jak telefonia VoIP oraz kamery wideo i aplikacje analityczne Axis i firm trzecich. Umożliwia łatwe odstraszenie intruzów wykrytych przez kamery za pomocą przekazywanych na żywo lub nagranych komunikatów głosowych. Elastyczna konstrukcja megafonu AXIS C1310-E umożliwia jego montaż na ścianie lub słupie, co przekłada się na maksymalną użyteczność i wygodę. Urządzenie może służyć także do emitowania ogólnych powiadomień.

Nowe głośniki sieciowe są dostępne w kanałach dystrybucyjnych Axis od I kwartału br.

Więcej informacji o firmie Axis można znaleźć na stronie internetowej pod adresem www.axis.com oraz na profilu https://www.facebook.com/AxisCommunicationsPoland

Pin It

 

bg
pi