750 200 1


baner IRDB 2020

Z końcem lutego, po raz kolejny, odbędzie się konferencja Innowacyjne Rozwiązania dla Budownictwa. Tym razem organizatorzy spotkania, firmy: Miwi Urmet Sp. z o.o., Zakłady Kablowe Bitner Sp. z o.o., Kontakt-Simon S.A., Theusled, Eaton, Finder, ETI, GMP Defence oraz TM Technologie zapraszają swoich gości do Hotelu Haffner w Sopocie.

Konferencja Innowacyjne Rozwiązania dla Budownictwa organizowana jest już po raz czternasty. Pierwsza jej odsłona miała miejsce w czerwcu 2015 roku. Z roku na rok zainteresowanie spotkaniem jest coraz większe, a goście, głównie projektanci instalacji niskoprądowych, przedstawiciele generalnych wykonawców i instalatorzy coraz chętniej i liczniej biorą w nim udział. Bez wątpienia jest to wynikiem atrakcyjności spotkania, jego bardzo szerokiej tematyki: począwszy od systemów teleinformatycznych przez osprzęt elektroinstalacyjny po systemy. Organizatorzy nie szczędzą wysiłku, by zaproszonym gościom stworzyć przyjazne warunki sprzyjające wymianie wiedzy i doświadczeń, poszerzaniu i zacieśnianiu bezpośrednich kontaktów branżowych i biznesowych. Dlatego Innowacyjne Rozwiązania dla Budownictwa to nie tylko prelekcje i rozmowy biznesowe, to również cześć nieoficjalna: integracja popołudniowa zwieńczona uroczystą kolacją z atrakcjami.

Patronem medialnym konferencji Innowacyjne Rozwiązania dla Budownictwa jest czasopismo elektro.info reprezentowane przez redaktora naczelnego mgr inż. Juliana Wiatra, oraz dwumiesięcznik Ochrona i Bezpieczeństwo.

Pin It

 

bg
pi