17 SPIN logo

Projektanci docenili nowości jesiennej edycji Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych.
25-26 września w Zakopanem po raz siedemnasty spotkali się projektanci z południowej i centralnej Polski by zdobywać wiedzę i nawiązać kontakty z dostawcami technologii w branży niskich prądów.

17 SPIN był wyjątkowy pod względem debiutów, po raz pierwszy na udział w Spotkaniu zdecydowały się firmy Commscope, Dallmeier, Dormakaba, Samsung, Yamaha, Alter, Q07, SMAY. Wśród Partnerów, którzy znają wydarzenie i po raz kolejny docenili udział w nim, znaleźli się: Axxonsoft, Grupa Romi, Corning, TP-link, APA Group, Assa Abloy, BCS, Dipol, GiP, Helukabel, Mercor, Roger, Zettler, Gazex, Winkhaus, Eaton, Extreme Networks, Veracomp, Optex, S-Cabling, Batna Anteny24, ecVISION, UTC.
Bardzo nas cieszy tak duże zainteresowanie nowych firm. Świadczy ono o tym, że nieustannie kluczowy pozostaje bezpośredni kontakt z projektantami, osobami mającymi wymierny wpływ na kształt projektów. A SPIN ten kontakt umożliwia- mówi Magdalena Skórkiewicz-Foltyn, Dyrektor ds. Rozwoju w firmie Lockus.
Niemniej istotny jest fakt, iż na SPINie obecne są firmy, które od lat są Partnerami i doceniają to jak wydarzenie ewoluuje. Aspekt, na który organizator zwraca szczególną uwagę to to, aby wśród uczestników Partnerzy bywający regularnie na wydarzeniu spotkali nowe firmy i projektantów, z którymi dotychczas nie mieli kontaktu.
Wiedza, merytoryka, panele eksperckie oraz integracja branży to priorytetowe założenia Spotkania. Nowością podczas tej edycji były zorganizowane w przeddzień wydarzenia warsztaty z firmą TP-link. W trakcie popołudniowej sesji, uczestnicy mieli okazję poznać przełączniki zarządzalne oraz rozwiązania biznesowe.
Szczegóły www.spin.lockus.pl | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Galeria 17 SPIN  https://flic.kr/s/aHsmHogpjU
Organizator www.lockus.pl

Pin It