20181008 AXIS relacja

2 października w historycznych wnętrzach Hotelu Europejskiego odbyła się kolejna edycja dorocznej konferencji Axis Partners’ Day. Zorganizowana przez lidera sieciowych systemów dozoru wizyjnego, firmę Axis Communications, zgromadziła liczne grono partnerów oraz ekspertów z branży. Podczas spotkania przedstawione zostały rozmaite rozwiązania oraz najnowsze trendy w zakresie monitoringu CCTV.

Sukces Axis Communications na polskim rynku opiera się na ścisłej i rozległej współpracy z lokalnymi partnerami, dzięki którym firma odnotowała w pierwszym półroczu 2018 roku wzrost sprzedaży w Polsce o rekordowe 60% w porównaniu do roku minionego. Do zintegrowanej sieci należy ponad 2500 partnerów ADP (application development partners), którzy korzystając z otwartych kamer i enkoderów, tworzą szyte na miarę aplikacje dla użytkowników końcowych. Podstawą jest otwarta platforma Axis, która w prosty sposób daje możliwość rozszerzenia podstawowej funkcjonalności kamer.

Zachęcamy do zapoznania się z dodatkowymi materiałami video dotyczącymi rozwiązań Axis dla smart cities: download link https://we.tl/t-lQvOKi8VC7

Pin It