26.09-27.09.2018r. w hotelu Nosalowy Dwór Business & SPA w Zakopanem, odbędzie się 16 edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych.
SPIN daje możliwość bezpośredniego kontaktu, który jest najskuteczniejszym sposobem na rozwój relacji biznesowych, tworzenie nowych projektów oraz zdobywanie wiedzy.

20180806 SPIN16 800x355

Wydarzenie adresowane jest do profesjonalistów branży niskich prądów. Zagadnienia prezentowane w trakcie specjalistycznych wykładów, prezentacji i rozwiązania eksponowane na stoiskach wystawienniczych obejmują szeroki wachlarz specjalizacji z branży niskich prądów. Charakterystyczna dla spotkania, wyjątkowa atmosfera i doceniany poziom merytoryczny, sprawiają, że wydarzenie odbędzie się już po raz szesnasty.   Spotkanie sprzyja swobodnej wymianie wiedzy i kontaktów w branży niskich prądów. Podczas SPIN projektanci, producenci, dystrybutorzy i eksperci branżowi spotykają się, aby współtworzyć wartościowe środowisko do konfrontacji opinii i spostrzeżeń na temat najnowszych technologii i rozwiązań branżowych. Praktycy reprezentujący producentów i dostawców omówią efektywne rozwiązania na przykładach.
Partnerzy, którzy potwierdzili swój udział w jesiennej to m.in: Aten, Corning, BKT Elektronik, Johnson Controls, Seagate, Western Digital, Action, NSS/BCS, Assa Abloy, Bosch, DTS Systems, European Security Trading, Produs, Peridect, Absolute PRO, Veracomp, Mobotix, Extreme,  ABB, Emiter, Pulsar, Intelek/Solarix, Siemens.  

Podczas dwóch dni konferencji, Nosalowy Dwór stanie się miejscem pełnym technologii niskoprądowych. Konferencja na początku jesieni, będzie dobrym wstępem do planowania przyszłorocznej strategii realizowania projektów.


Rejestracja: https://spin.lockus.pl/rejestracja/
Termin: 26-27.09.2018
Miejsce: Nosalowy Dwór Resort & SPA Zakopane
Kontakt dla Uczestników: Łukasz Haliniak | M: +48 603 302 747 | E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Więcej info: www.spin.lockus.pl, www.facebook.com/SPINiSPINExtra

Pin It

 

bg
pi