Największe wydarzenie biznesowe przemysłu zabezpieczeń w Środkowo – Wschodniej Europie nabiera nowej energii. W dniach 23-26.04.2018 w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX z Forum Technologii Cyfrowych POZNAŃ MEDIA EXPO, a wraz z nimi Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO oraz Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE, Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GreenPOWER oraz Międzynarodowe Targi Energetyki EXPOPOWER.

Nowi zwiedzający, nowe tematy

Na terenie MTP spodziewanych jest blisko 35 000 fachowców, wśród nich elektroinstalatorzy, instalatorzy alarmów, systemów alarmowych, wykonawców zabezpieczeń, specjalistów IT, służby mundurowe, projektanci instalacji elektrycznych, architekci, inwestorzy, czy firmy ochroniarskie. Wystawcy targów SECUREX po raz pierwszy będą mieli tak nieskrępowaną możliwość gościć na stoiskach oprócz branżowców, m.in. przedstawicieli grup energetycznych, zakładów przemysłowych, firm i hurtowni elektrotechnicznych, wytwórców i dystrybutorów konwencjonalnej energii elektrycznej i porozmawiać o ofercie dotyczącej energetyki przemysłowej, systemów automatyki, sterowania oraz instalacji niskiego napięcia.

Platforma możliwości

Jeszcze przed targami organizatorzy uruchamiają intensywną kampanię informacyjną, która ma za zadanie przekazanie całej branży zabezpieczeń jak najszerszej wiedzy o tym, co w branży nowego i czego będzie można doświadczyć na samych targach. A będą to nowości produktowe i innowacyjne rozwiązania, także te nagrodzone w konkursie o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich. To także idealny moment na ogłoszenie premiery nowego rozwiązania/produktu, który firma z branży zabezpieczeń ma w planach wprowadzić na rynek, a dzieje się to w ramach KLUBU PREMIER targów SECUREX. Z kolei specjalna sekcja dla zaawansowanych technologicznie systemów sterowania budynkiem zgromadzi produkty/usługi wyróżnione znakiem JESTEM INTELIGENTNY – INTELIGENTNY BUDYNEK.

Biznes w makro skali

Tak rozbudowany blok wydarzeń to okazja do spotkań twarzą w twarz z jeszcze większą liczbą potencjalnych partnerów biznesowych zarówno z rynku polskiego, jak i zagranicznego. Wystawcy mają pełne pole do zweryfikowania swojej oferty pod kątem konkurencyjności ceny, jakości i zaawansowania technologicznego. Czego oczekuje od nich rynek, w jakim kierunku poprowadzić rozwój firmy? Odpowiedzi na te pytania dadzą konkretne rozmowy biznesowe, które rozbrzmiewać będą w halach Międzynarodowych Targów Poznańskich już w kwietniu.

 

Marta Rybko

PR & Marketing
Zespół Promocji Sprzedaży/ Promotion team
tel. +48 61 869 23 85
kom. 691 033 299
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pin It