CSP Wrocław 300px

We Wrocławiu 09.11.2017r w Centrum Konferencyjnym Terminal Hotel odbyło się już ostatnie w tym roku Cykliczne Spotkanie Projektantów.

Tematem przewodnim cyklu spotkań były szeroko rozumiane systemy zabezpieczeń pożarowych. Swoje prezentacje przedstawili organizatorzy Alpol Sp. z.o.o. oraz partnerzy: Detectomat, AFG, Q07, Kabe, Cerbex, Ifter, pAudio.

Poza częścią merytoryczną na każdym spotkaniu uczestnicy mogli zapoznać się z praktycznym zastosowaniem prezentowanych rozwiązań.

Każdy z uczestników otrzymał imienny certyfikat potwierdzający udział w imprezie.

Pragniemy podziękować wszystkim Uczestnikom za tak duże zainteresowanie CSP. W spotkaniach w całym kraju wzięło udział ponad 200 Uczestników – specjalistów z zakresie zabezpieczeń przeciwpożarowych, padły setki pytań, wiele ciekawych dyskusji i wymiany doświadczeń. Dziękujemy również naszym Partnerom i mediom za zaangażowanie, profesjonalne przygotowanie merytoryczne oraz praktyczne, a także promowanie wydarzenia w środowisku branżowym.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kolejną edycję CSP w przyszłym roku, w przygotowaniu nowe ciekawe tematy.

Źródło: www.csp-alpol.pl

Pin It

 

bg
pi