Bosch logo

Bosch Security Systems wprowadza na rynek najnowszą wersję aplikacji na urządzenia mobilne LSP Select. Teraz to intuicyjne narzędzie do wyboru głośników jest dostępne również w polskiej wersji językowej. Można je pobrać bezpłatnie z Internetu.

Oferta głośników firmy Bosch składa się z ponad 80 produktów i jest stale rozbudowywana. Wybór odpowiednich głośników nie jest więc zadaniem prostym, zwłaszcza że instalator musi zawsze uwzględnić specyfikacje akustyczne oraz czynniki, takie jak parametry wydajności, rodzaj montażu, zgodność z normami ochrony środowiska i certyfikatami, a także dostępność akcesoriów dodatkowych.

 

alt

 

Aby ułatwić wybór głośników oraz pomóc w doborze najodpowiedniejszego rozwiązania, firma Bosch stworzyła aplikację LSP Select. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze. Współpracuje z urządzeniami opartymi na systemie operacyjnym Android oraz z iPhonami i iPadami. Dostępna jest w dziewięciu wersjach językowych: polskiej, angielskiej, francuskiej, niemieckiej, hiszpańskiej, portugalskiej, rosyjskiej, chińskiej i koreańskiej.

Najnowsza aktualizacja aplikacji (LSP Select 1.4) uwzględnia nowości produktowe uzupełniające serię głośników sufitowych LC1, a także certyfikacje według normy EN 54 dla szerokokątnego głośnika sufitowego LC4, dwukierunkowego projektora dźwięku LBC 3430 oraz jednokierunkowego projektora dźwięku LBC3432.

Aplikację LSP Select można pobrać bezpłatnie ze sklepów App Store
( https://itunes.apple.com/us/app/bosch-loudspeaker-selection/id510007168 ) oraz Google play
( https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bosch.lspselect ). Więcej informacji na temat LSP Select dostępnych jest na stronie: www.boschsecurity.com/lspselect.
 
Fot. Bosch


Informacja prasowa

Pin It