Bosch Security Systems wprowadza na rynek nową dedykowaną systemom konferencyjnym kamerę kopułkową HD Conference Dome. Wzbogaca też oprogramowanie systemu konferencyjnego DCN o nową funkcję, która umożliwia jego pełną integrację z tą kamerą.

Nowe rozwiązanie firmy Bosch dla systemów konferencyjnych DCN pozwala na automatyczne sterowanie kamerą HD. Specjalną, dedykowaną do tego celu wersją kamery kopułkowej jest Conference Dome z wyjściem interfejsu wideo SDI (serial digital interface).

Automatyczne sterowanie kamerą zwiększa komfort pracy uczestników konferencji. Pozwala im skupić uwagę na temacie, a także dokładnie zobaczyć zabierającą głos osobę.

Połączona z system konferencyjnym DCN kamera Conference Dome śledzi przebieg dyskusji i automatycznie obraca się w kierunku aktualnie przemawiającej osoby. Wizerunek osoby i jej nazwisko wyświetlają się na monitorach lub ekranach projekcyjnych. Kamera uruchamiana jest przyciskiem mikrofonu na pulpicie konferencyjnym uczestnika lub przewodniczącego.

Kamera Conference Dome pozwala uzyskać krystalicznie czysty obraz. Jest urządzeniem kompaktowym, niewymagającym chłodzenia i cichym, co umożliwia dyskretną pracę.

Fot. Bosch

Informacja prasowa

Pin It