WOLFHOUND PRO

 

foto 1

 

Szybko skanujący odbiornik WolfHound PRO wykorzystuje specjalną kierunkową antenę lokalizującą do wykrywania znajdujących się w pobliżu telefonów komórkowych, zarówno tych aktywnie działających, jak i tych w trybie spoczynku - standby, przesyłających wiadomości tekstowe oraz wysyłających dane poprzez fale radiowe. To czyni WolfHound PRO perfekcyjnym narzędziem do lokalizowania przemyconych telefonów bądź ograniczania strefy z zakazem użytkowania urządzeń radiowych.

WolfHound-PRO został zaprojektowany i wyprodukowany w całości na terenie USA, gdzie uzyskał akceptację zarówno Office of Security Technology (OST), jak i Federal Bureau of Prisons (FBoP).

 

 

YORKIE

 

foto 2

 

Wykrywacz telefonów Yorkie, to ręczny odbiornik zaprojektowany w celu wykrywania przemycanych urządzeń bezprzewodowych. Jego lekka waga, smukły wygląd oraz kolorowy ekran dotykowy sprawiają, że idealnie nadaje się do codziennego użytku we wszystkich jednostkach posiadających zakaz używania telefonów komórkowych. Jego małe rozmiary pozwalają na zmieszczenie go do każdej kieszeni, z kolei alarm wibracyjny informuje o wykrytym zagrożeniu. Urządzenie posiada bardzo wysoką czułość, która pozwala na wykrywanie wszelkiej aktywności mobilnej w zasięgu aż do 35m, dzięki użyciu usuwalnej anteny SMA. Dzęki temu, że Yorkie jest odbiornikiem pasywnym, nie komunikuje się z innymi urządzeniami, a także nie przechwytuje żadnych danych.

 

 

SentryHound PRO

 

foto 3 

 

Ferromagnetyczny skaner SentryHound-Pro to jedno lub dwupolowe urządzenie do wykrywania nieautoryzowanych lub nielegalnych telefonów komórkowych, tabletów, laptopów, smartwatch’y, a nawet broni takiej, jak pistolety, noże oraz inne ostrza. Instalacja jest prosta i nie jest wymagane żadne dodatkowe oprogramowanie. Urządzenie pozwala na szybkie, nieinwazyjne inspekcje kieszeni, toreb, torebek i ubrań. Wykrywa wszystkie telefony komórkowe, nawet gdy są wyłączone lub bateria jest usunięta.

SentryHound-Pro waży mniej niż 9kg, dzięki czemu możne być łatwo transportowany i przemieszczany do nowego miejsca pracy. Urządzenie przystosowane jest zarówno do pracy wewnątrz, jak i na zewnątrz.

 

 

MantaRay

 

 

foto 5

 

Wykrywa wszystkie telefony komórkowe, nawet gdy są wyłączone lub bateria jest usunięta. Minimalizuje wzbudzanie fałszywych alarmów wywołanych przez popularne urządzenia, takie jak klucze, paski, klamry, monety, zegarki, itp. Charakteryzuje go łatwa obsługa i wysoka jakość .

MantaRay to odpowiedź na rosnący problem z nieautoryzowanymi, nielegalnymi, niezabezpieczonymi, niebezpiecznymi oraz przemycanymi telefonami komórkowymi w zakładach penitencjarnych, budynkach rządowych, środowiskach korporacyjnych, instytucjach finansowych, uczelniach, czy organach ścigania.

 

 

WallHound

 

foto 4

 

WallHound wykrywa oraz powstrzymuje przed użytkowaniem telefonów komórkowych w miejscach, w których ich użycie jest ograniczone, niedozwolone lub nielegalne. Działa poprzez wykrywanie wszelkiej aktywności telefonów, czyli rozmów, przesyłu danych lub wiadomości tekstowych. W przypadku wykrycia telefonu, WallHound alarmuje sygnałem zarówno świetlnym (LED), jak i dźwiękowym, dając informację o wykrytym niepożądanym urządzeniu.

Głośność dźwięków oraz czułość urządzenia są w pełni ustawialne oraz zabezpieczone kluczem, WallHound zwalnia personel ochrony z konieczności informowania wizytujących o zakazie wnoszenia telefonów, dzięki czemu idealnie nadaje się do użycia w zakładach penitencjarnych, sądach, czy innych placówkach z podobnymi ograniczeniami.

 

 

WatchHound & PocketHound

 

 

foto 6foto 7

 

WatchHound monitoruje ciągle wszelkie miejsca, w których używanie telefonów komórkowych jest zakazane, w celu wykrywania każdej bezprzewodowej aktywności, poprzez tworzenie stref wolnych od takowej aktywności. Wszelkie połączenia są wykrywane oraz oznaczane datą do ewentualnej późniejszej analizy.

PocketHound jest przystosowany do wykrywania urządzeń działających na częstotliwościach charakterystycznych dla najpopularniejszych telefonów, włączając w to technologie 2G, 3G oraz 4G (PCS, CDMA/WCDMA (UMTS), GSM, EGSM). Ten pasywny odbiornik cechuje się tym, że jego rozmiar oraz waga nie są większe niż talia kart.

 

 

CELLBUSTERS

 

 

foto 8 

 

Zgodnie z prawem wykrywa wszystkie telefony komórkowe, smartfony, Wi-Fi i urządzenia mobilne -pracujące w technologiach CDMA, GSM, 3G, 4G, LTE.

Zone Protector™ jest rdzeniem dla Active Monitoring Technology™. Kontrolowany jest przez zaawansowany układ mikroprocesorowy, dzięki czemu charakteryzuje się wysoką skutecznością i małą liczbą fałszywych alarmów.

Cellbusters przekazuje transmisję w postaci zaszyfrowanej od Zone Protector™ do Zone Manager™ - oprogramowania do zarządzania, monitoringu i raportowania w czasie rzeczywistym.

 

Dane Ogólne:

 • Wykrywa telefony komórkowe, smartfony, Wi-Fi i urządzenia mobilne,
 • Każde urządzenie wykrywa telefony w regulownaym obszarze do 30 m,
 • Wykrywa wszystkie dostępne na rynku technologie (CDMA, GSM, 3G, 4G, LTE i więcej)- w trybie czuwania, wysyłania tekstu, danych i rozmowy, 
 • Aktywna technologia monitoringu™ pozwala na wykrywanie zagrożeń w czasie rzeczywistym, 
 • Funkcje sieciowe pozwalają na integrację z istniejącą siecią LAN, 
 • Lokalne i zdalne alarmowanie odpowiednie dla rodzaju wykrytego zagrożenia (z alarmem głosowym), 
 • Remote Zone Manager™ - opcjonalne oprogramowanie do monitorowania i zarządzania urządzeniami, 
 • Przenośny - wyposażony w akumulator pozwalający na 12-godzinną pracę- np. praca w salach konferencyjnych, 
 • Wskazanie urzadzeń mobinych z poziomem (dB) wykrytego sygnału, 
 • Praca w ukryciu - tryb bez lokalnych alarmów, 
 • Regulacja czułości (zasięgu) - również bez użycia komputera.

 

Funkcje:

 • Wykrywanie telefonów komórkowych, urządzeń mobilnych, smartfonów, transmisji Wi-Fi, 
 • Działa po wyjęciu z opakowania,
 • Możliwość konfiguracji za pomocą intuicyjnego interfejsu WWW, 
 • Wiele opcji alarmowania (głosowy, świetlny, zdalne alarmowanie), 
 • Aktywna technologia monitoringu™ (Sterowana mikroprocesorowo zaawansowana metoda wykrywania), 
 • Wiele opcji zasilania (Bateria, interfejs USB ,A/C adapter, oraz Power Over Ethernet(POE)), 
 • Kompatybilny z Cellbusters Zone Manager™. Zapewnia pełną widoczność (każde naruszenie wskazane na mapie obiektu), opcje statystyk, raportów, obsługa jednego lub większej ilości urządzeń ZONE PROTECTOR™.

 

 

Alfa-System Sp. z o.o.

ul. Żernicka 178-180

54-510 Wrocław

T/F: 71-358-00-00

Pin It