Dialtech Sp. z o.o. zajmuje się montażem aparatów samoinkasujących oraz dedykowanego dla nich systemu na terenie Jednostek Penitencjarnych w Polsce.

Nasza firma jest obecna na rynku telekomunikacyjnym od 2009 roku. Właśnie to pozwoliło nam osiągnąć status lidera w obszarze telefonii dla osadzonych. Od początku istnienia spółki świadczymy usługi wyłącznie dla Jednostek Penitencjarnych, co przekłada się na dbałość o najdrobniejsze szczegóły i najwyższą jakość świadczonych usług. Przez ten czas zdobywaliśmy zaufanie Służby Więziennej, doświadczenie i wiedzę, którą wykorzystujemy każdego dnia. Dedykowany dla Jednostek Penitencjarnych system spełnia wszelkie wymogi stawiane Służbie Więziennej przez Kodeks Karny Wykonawczy. Należy również dodać, że nigdy nie spoczywamy na laurach i stale poszukujemy nowych i lepszych rozwiązań, które wdrażamy do naszego systemu.

 

Co mówią o nas Jednostki:

„Firma Dialtech Sp. z o.o. jest stale otwarta na zmieniające się zapisy w KKW i należy podkreślić, że była na bieżąco ze zmianami jakie zachodziły we wspomnianym dokumencie prawnym i co skutkowało wdrażaniem nowych rozwiązań i udogodnień w oferowanym przez spółkę systemie.”

„Wzajemna współpraca pomiędzy władzami Aresztu Śledczego a Spółką układała się bardzo dobrze. Mogliśmy liczyć na stały kontakt z przedstawicielami Spółki oraz pracownikami odpowiedzialnymi za funkcjonowanie infrastruktury Dialtech.”

„Oferta firmy w zakresie kart i stawek oferowanych połączeń jest bardzo urozmaicona i atrakcyjna, dzięki czemu odpowiadała różnorodnym i nierzadko bardzo wymagającym oczekiwaniom naszych aresztantów.”

"Warto zwrócić uwagę na bardzo szybką, sprawną i dokładną realizację zgłoszeń serwisowych. Fachowość i doświadczenie kadry pracowniczej pozwala nam w pełni polecić Firmę Dialtech Sp. z o.o. jako solidnego partnera i firmę, która rzetelnie świadczy swoje usługi.”

„Firma ta zawsze wywiązuje się ze swoich obowiązków solidnie i terminowo, a jakość świadczonych usług jest na wysokim poziomie.”

 

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą wszystkie Jednostki Służby Więziennej. Jeżeli do tej pory nie mieli Państwo okazji zobaczyć jak działa cały system oferowany przez Spółkę, chętnie odwiedzimy Państwa i przeprowadzimy prezentację.

 

Dialtech Sp. z o.o.
ul. Wilczak 16a/6
61-623 Poznań
606627801
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Pin It