1

 

Firma Miwi Urmet Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1991 roku. Zajmujemy się dystrybucją elektronicznych systemów zabezpieczeń.

Na każdym etapie realizowanej inwestycji, projektanci, inwestorzy, integratorzy i instalatorzy mogą liczyć na fachowe wsparcie, pomoc w projektowaniu, instalacji, konfiguracji oraz uruchamianiu naszych rozwiązań. Pomagamy w tworzeniu koncepcji i projektów opartych na urządzeniach z naszej oferty. Prowadzimy darmowe szkolenia z zakresu: projektowania, instalacji, oraz obsługi naszych systemów.

Oferujemy produkty najwyższej jakości dedykowane m.in.: dla Służby Więziennej, Straży Granicznej, Policji oraz Wojska.

 

 

Zintegrowany System Bezpieczeństwa PROTEGE GX

Rozwiązanie bezproblemowo integrujące wiele technologii informatycznych przy użyciu otwartych standardów. Pozwala na integrację funkcji zabezpieczenia w dużych obiektach zaawansowanych technologicznie, co wpływa na pełniejsze wykorzystanie funkcjonalności poszczególnych systemów czy modułów oraz sprawia, że obsługa całego systemu jest łatwiejsza i bardziej intuicyjna. Współdziałanie wielu różnych systemów i modułów stwarza dodatkowe funkcjonalności podnoszące poziom bezpieczeństwa chronionego obiektu. Dzięki zaawansowanym modułom sprzętowym oraz oprogramowaniu opartym na najnowszych rozwiązaniach i otwartych standardach, system PROTEGE GX oferuje najwyższy stopień zabezpieczenia, rozproszoną logikę odporną na awarie połączeń i punktów sprzętowych, wysoką funkcjonalność oraz intuicyjny interfejs użytkownika wraz z pełną wizualizacją zintegrowanych systemów.

 

2

 

 

System ochrony obwodowej

Mitech® jest włoskim producentem barier (mikrofalowych oraz podczerwieni) i czujników do ochrony perymetrycznej. Urządzenia te, produkowane i wytwarzane we Włoszech, charakteryzują się innowacyjnością, najwyższą niezawodnością oraz wysoką jakością wykonania. Pełna gama produktów pokrywa zapotrzebowanie budownictwa cywilnego, przemysłu, a także obiektów wrażliwych, takich jak więzienia, obiekty militarne czy odcinki granic.

 

3

4

 

 

Telewizja przemysłowa

Posiadamy kompleksową ofertę telewizji przemysłowej. Nasze opracowania obejmują wszystkie niezbędne do uruchomienia systemu urządzenia. W zakresie służb mundurowych na szczególną uwagę zasługują kamery nasobne przypinane do mundurów, kamery specjalistyczne PTZ z doświetleniem światłem widzialnym oraz podczerwienią, kamery współpracujące z radarem, rozwiązania wspierające analizę wideo oraz systemy zapewniające integrację z innymi systemami zabezpieczeń, w tym Protege.

 

5

 

6

 

 

Systemy interkomowe Castel

System ten zapewnia interkomunikację za pomocą głosu i obrazu na najwyższym poziomie jakościowym i technicznym. Dedykowany jest do obiektów w sektorze więziennym.

 

7

 

8

 

 

Miwi Urmet Sp. z o. o.

91-341 Łódź, ul. Pojezierska 90 A

www.miwiurmet.pl

 

Dział Systemów Zabezpieczeń

tel.: 42 616 21 09

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Pin It