Zakorzenione w 50-letnim doświadczeniu w projektowaniu i innowacjach rozwiązań interkomowych, portfolio produktów Commend pokrywa wszystkie potrzeby interkomowe, od systemów domofonowych do złożonych, zintegrowanych rozwiązań. Koncepcja projektowania rozwiązań interkomowych Commend zapewnia, że różne systemy bezpieczeństwa, takie jak telewizja przemysłowa, kontrola dostępu, komunikacja mobilna itp., łączą się w jedną, łatwą w użyciu i zarządzaniu platformę. Nasze rozwiązania są zaprojektowane tak, aby zapewnić korzyści płynące z profesjonalnego bezpie-czeństwa i komunikacji interkomowej w wielu różnych środowiskach. Rozwiązania komunikacji interkomowej doskonale sprawdzają się w wielu codziennych sytuacjach. Są stosowane wszędzie tam, gdzie niezbędna jest niezawodna łączność. Działają jako urządzania SOS służące do niesienia pomocy i wsparcia. Są stosowane w takich miejscach, jak podziemne stacje kolejowe, parkingi, tunele drogowe, obiekty o wysokim poziomie bezpieczeństwa, tereny przemysłowe lub po prostu przy wejściu do budynków biurowych.

Prostota19 i wysoka wydajność

Elegancki, kompaktowy i wyposażony we wszystkie najnowsze funkcje programu Commend Symphony — od1 to najnowsza zewnętrzna stacja interkomowa serii Concerto. Wewnątrz stylowej obudowy bije mocne serce funkcjonalne, które stacja od1 dzieli ze swoimi „większymi braćmi” od5 i od10. Dzięki możliwości wyboru wykończenia z wysokiej jakości szkła lub stali na zewnątrz obudowy, idealnie nadaje się do zastosowań bez konieczności interakcji z ekranem dotykowym. Dzięki jednemu przyciskowi i wbudowanej kamerze, od1 zapewnia czystą i niezawodną komunikację.

Komunikacja bez barier

Od1 to pierwsza na świecie stacja interkomowa oparta o technologie inteligentnych wzmacnia-czy audio Smart amp, co przekłada się na najwyższą jakość zrozumiałości mowy w każdych warunkach otoczenia (ciśnienie akustyczne do 97 dB, pasmo przenoszenia 20 kHz). Wbudowane piktogramy oraz obsługa wzmacniacza pętli indukcyjnej stanowią udogodnienie dla osób korzystających z aparatów słuchowych. Bezpieczeństwo i skuteczność przekazu komunikatu jest wspomagane przez wbudowaną kamerę szerokokątną. Duży podświetlany przycisk zapewnia natychmiastowy dostęp do wszystkich funkcji komunikacyjnych i kontrolnych. To sprawia, że od1 jest idealny do różnych zastosowań, począwszy od połączeń alarmowych, po punkty informacyjne.

Cyberbezpieczeństwo na każdym poziomie

Z uwagi na to, że rosnąca liczba nowych procesów cyfrowych zapewnia cyberprzestępcom coraz większe pole do działania, jesteśmy przekonani, że wykrywanie i zabezpieczanie danych klientów ma kluczowe znaczenie dla zdobycia zaufania użytkowników. Złośliwe oprogramowanie, oszustwa związane z danymi i wyłudzanie haseł lub poświadczeń dostępu to tylko niektóre z zagrożeń, przed którymi użytkownicy muszą być chronieni.
Aby odeprzeć możliwe ataki, firma Commend nadała najwyższy priorytet bezpieczeństwu IT, w szczególności cyberbezpieczeństwu. Rozwiązania opracowywane są z myślą o bezpieczeństwie, w celu zapewnienia najlepszej możliwej ochrony danych i infrastruktury klientów.
Na każdym etapie powstawania produktu – od jego projektu, po wdrożenie i obsługę posprzedażową każda cecha i funkcja produktu jest testowana.

Certyfikaty bez18pieczeństwa

Jako producent systemów interkomowych, firma Commend International uzyskała certyfikat ISO 27001. Dokument jest potwierdzeniem posiadania Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (ISMS) oraz przestrzegania udokumentowanych procedur we wszystkich działaniach i procesach rozwoju.21

Pr20zyszedł czas na kolejny krok. Od 6 grudnia 2021 oficjalnie Commend International GmbH w Salzburgu jest pierwszym na świecie producentem systemów komunikacji interkomowej, certyfikowanym zgodnie z normą IEC 62443-4-1 dotyczącą standardów bezpieczeństwa IT.
Certyfikat jest potwierdzeniem tego, że procesy produkcyjne w Commend, przebiegające wg wytycznych „Security by Design”, spełniają wysokie wymagania dotyczące projektowania bezpiecznych rozwiązań automatyki dla Przemysłu 4.0.
Tym samym Commend znajduje się w gronie producentów, którzy przestrzegają ścisłych ram w zakresie rozwoju, zapewnienia jakości i wsparcia, aby zagwarantować bezpieczeństwo całego cyklu życia produktu oraz zapobiegawczo i systematycznie wykrywać i niwelować luki w zabezpieczeniach.
Commend Defense In-Depth-Strategy opiera się na zasadzie zapewnienia bezpieczeństwa IT we wszystkich obszarach (środowisko, projektowanie, implementacja i integracja) w celu wyeliminowania podatności i wektorów ataków.

Permanentny rozwój produktów

Nasze produkty podlegają ciągłemu rozwojowi i optymalizacji. Dzięki temu poziom ich jakości i funkcjonalności odpowiada na stale rosnące potrzeby i wymagania klientów. Zarówno użytkownicy, jak i wykonawcy oraz klienci końcowi wysoko ocenią nasze rozwiązania, przede wszystkim z uwagi na trwałość, dopasowanie do indywidualnych potrzeb oraz możliwość integracji najnowszych systemów z rozwiązaniami starszych generacji.


22mgr inż. Leszek Schmidt
Kierownik działu wsparcia
technicznego w C&C Partners
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 601 299 378

Pin It