SGU – Storm Gray Unit – to firma, która powstała z powołania i potrzeby odpowiedzialności za życie, zdrowie i mienie. Postanowiliśmy rozszerzyć tradycyjne podejście do ochrony i wprowadzić własne, nowatorskie rozwiązania. Dążymy do tego, aby przejąć możliwie największą odpowiedzialność za bezpieczeństwo interesów Klienta. Dzięki temu możemy działać w trybie natychmiastowym i faktycznie zapewniać bezpieczeństwo. Na czym polega przyjęcie odpowiedzialności?

9

SGU – uświadamiamy, zabezpieczamy, informujemy

Naszą najwyższą wartością jest bezpieczeństwo. Chcemy realizować ją jak najlepiej. Dlatego nie odchodzimy od tradycyjnych rozwiązań, lecz je doskonalimy. Jesteśmy pionierami w dziedzinie inteligentnych systemów bezpieczeństwa pracy i biznesu. Nasza wiedza, doświadczenie w służbach wojskowych oraz policji sprawia, że potrafimy realnie ocenić zagrożenia i określać ryzyko, zanim dojdzie do niebezpiecznych sytuacji. Jednocześnie w porozumieniu z Klientem ustalamy dopasowany do jego potrzeb, indywidualny sposób zapewniania bezpieczeństwa pracy i biznesu, przez co optymalizujemy koszty ponoszone przez Klienta.

Naszym celem jest nie tylko ochrona życia, mienia i biznesu, ale również pomoc w zakresie pojęcia wagi faktycznego bezpieczeństwa. Pragniemy, by nasi Klienci rozumieli, co może stanowić dla nich zagrożenie oraz jak stosować prewencję zamiast interwencji w celu zabezpieczenia swoich interesów. Naszą największą bronią jest informacja. Dzięki niej realizujemy wszystkie działania z niezwykłą skutecznością. Wiedza to klucz do bezpieczeństwa, a my łączymy ją z nowoczesnymi technologiami. W XXI wieku informacja jest tym, czym były paliwa kopalne na początku XX wieku.
Sprawdź więcej informacji o SGU – Storm Gray Unit

Nowoczesne technologie zapewniające bezpieczeństwo

W SGU kreujemy i wdrażamy autorskie rozwiązania opierające się na nowoczesnych technologiach. Tworzymy własną elektronikę. Dzięki nim zapewniamy niezawodność. W naszej służbie bezpieczeństwu łączymy przede wszystkim umiejętności, zaangażowanie wyjątkowych Ludzi tworzących SGU z technologią typu: sztuczna inteligencja (AI) oraz internet rzeczy (IoT). Realizując działania dla Klientów z ich pomocą, jesteśmy w stanie zapewnić faktyczne bezpieczeństwo życia, zdrowia, mienia i biznesu. Dzięki współpracy Operatorów z nowoczesnymi technologiami reagujemy w czasie rzeczywistym na zagrożenia. Działamy prewencyjnie, co pozwala nam realnie służyć interesom Klienta.

SOVA i VIKI – niezawodne połączenie

Jak wspomnieliśmy, w SGU łączymy zespół wyjątkowych Ludzi z nowoczesnymi technologiami. Doskonałym przykładem takich działań jest współpraca Operatora z systemem VIKI oraz SOVA. Dzięki nim możemy zapewnić Klientom więcej w zakresie bezpieczeństwa ich interesów. System VIKI, czyli Video Interactive Kinetic Intelligence, odpowiada za analizę obrazu z kamer. Jest w stanie dostrzec nieprawidłowości w chronionym obiekcie, stosowaniu się do zasad BHP, a także niepożądanych zdarzeń i obecności osób trzecich w danym obszarze.

System SOVA, czyli System Ochrony Video Audio, zapewnia całodobową ochronę wskazanego przez Klienta obszaru. Wystarczy jedno urządzenie IoT, zamiast kilku sprzętów monitorujących, by zyskać pełną kontrolę i przyjąć odpowiedzialność za bezpieczeństwo. Gdzie w tym wszystkim jest pierwiastek człowieka? Nad każdym z tych systemów czuwa wykwalifikowany Operator w Całodobowym Centrum Operacyjnym SGU. Kiedy dochodzi do sytuacji możliwego zagrożenia, reaguje w czasie rzeczywistym. Jedno z rozwiązań to przekazanie dyspozycji, która uaktywnia głośny sygnał alarmowy, a następnie wydaje komunikat audio odstraszający złodzieja lub nakazujący stosowanie się do zasad BHP. Jeżeli zdalne działania nie przynoszą oczekiwanych efektów, przychodzi czas na fizyczną interwencję.

10

Przewaga SGU nad klasyczną ochroną

W SGU zapewniamy wiele więcej niż klasyczną ochronę i monitoring wizyjny. Stawiamy przede wszystkim na odpowiedzialność i skuteczność w myśl zasady: „DOWODZISZ – ODPOWIADASZ”. Przez przyjęcie odpowiedzialności – na przykład za awarię zasilania AC czy brak Internetu w obiekcie Klienta. Poprzez połączenie: działań wyjątkowego zespołu oraz nowoczesnych technologii, Klient otrzymuje faktyczne rozwiązanie w zakresie bezpieczeństwa swojego biznesu. Gwarantujemy realną ocenę ryzyka oraz zapotrzebowania na Ochronę za pośrednictwem naszego zespołu Operatorów z VIKI i systemem SOVA. Czasami Klient dysponuje rozwiązaniem spełniającym swoją podstawową rolę w ochronie obiektu. W takim przypadku doradzamy, co można usprawnić, jak zmniejszyć ryzyko, nie wprowadzając naszych rozwiązań. Bezpieczeństwo to służba i życie według zasad win – win. Poprzez reagowanie w czasie rzeczywistym, a także skuteczne działania prewencyjne Klient otrzymuje usługę Premium i kluczowym jest, by służba pełniona przez SGU w bezpieczeństwie pracy i biznesu była „skrojona” na miarę ryzyka i potrzeb Klienta.

Nasze rozwiązania możemy wprowadzić w takich obszarach jak: tereny miejskie, osiedla i nieruchomości, biznes i budownictwo.

Dlaczego SGU to dobry wybór?

Przyjmując odpowiedzialność na zasadzie „DOWODZISZ – ODPOWIADASZ”, dajemy świadectwo, że: BEZPIECZEŃTWO TO SŁUŻBA I ŻYCIE WEDŁUG ZASAD WIN – WIN. Jesteśmy przekonani o skuteczności naszych działań, dlatego stosujemy umowy efektu. Wprowadzamy zasadę Proof of Concept, dzięki której Klient może nas sprawdzić w realnych działaniach przez 30 dni z pełnego zakresu usług Ochrony w cenie 1 PLN. Jednym, o co prosimy w razie niespełnienia oczekiwań, jest wypełnienie formularza: Exit Interview. Znajduje się w nim miejsce na udzielenie wskazówek, co powinniśmy poprawić w naszej służbie Bezpieczeństwu Pracy i Biznesu, by w przyszłości mieć większą świadomość potrzeb Klienta i rynku.

Sprawdź więcej informacji na temat oferty: SGU – monitoring wizyjny!

 

Pin It