Czy człowiek, który trafił do więzienia nie zagraża już niebezpieczeństwu? Niestety tego wiedzieć nie można, większość więźniów dalej ma kontakt z życiem poza murami więzienia i nawet w zakładzie zamkniętym czuje się bezkarny. Główny sposób komunikacji? - telefon komórkowy.

Grożenie świadkom, handlowanie narkotykami, obecność w Social Media

W dzisiejszych czasach śmiało można napisać: „Kto ma komórkę, ten ma władzę”, internet pochłania sporą ilość dnia, ponieważ można tam załatwić wszystko. Lot, bilet na pociąg, wizytę u lekarza, opłacanie rachunków. Osadzeni robią co mogą, by przemycić telefon, dzięki któremu będą mogli skontaktować się z rodziną, z dilerem, czy kolegą gangsterem. Gdzie strażnicy je znajdują? W pościeli, w toalecie, podeszwie buta, czy w brzuchu.
Rządy zapowiedziały, że zaostrzą walkę z coraz większą kontrabandą, na ratunek może przyjść Cellsense® Plus.

Skaner Cellsense prześwietli w minutę aż 40 więźniów!

Cellsense to profesjonalny wykrywacz telefonów komórkowych, broni oraz nielegalnej kontrabandy, który został zaprojektowany z myślą o więzieniach, ale równie dobrze sprawdzi się w takich miejscach jak np. posterunki, recepcje, szpital. Jedną z wielu zalet skanera jest jego łatwość w użytkowaniu. Przygotowanie do pacy zajmuje jedynie 15 sekund, bez konieczności ładowania wytrzymuje 16 godzin, a co ważne, nawet w czasie ładowania można go używać. Cellsense poprzez wbudowane światła informuje o wykryciu ewentualnym przedmiocie. Gdy wykrywacz zaświeci na zielono, wówczas jest pewność, że penitencjariusz nic nie przemyca. Światło żółte daje sygnał o wykryciu, natomiast światło czerwone o silnym wykryciu. Skaner przez to, że można go używać stacjonarnie i przenośnie ma kilka dodatkowych funkcji, tj.: sekretne skanowanie przez ścianę w celu wykrycia kontrabandy, wykrycie nawet najgłębiej schowanych rzeczy w pościeli, czy w innych rzeczach więźnia. Wykrywacz Cellsense skanuje w 60 sekund aż 40 więźniów, procedura ta jest więc na pewno szybsza i łatwiejsza niż jak przy użyciu ręcznych wykrywaczy. Dodatkowo Cellsense jest zupełnie bezpieczny, nie wytwarza promieniowania, więc można nim skanować kobiety w ciąży oraz osoby z rozrusznikami serca.

Jak spisuje się skaner Cellsense w akcji? Zobacz tutaj:

Wykrywacz telefonów i broni w zakładach karnych skaner Cellsense® Plus dostępny jest w ofercie dystrybutora – w sieci sklepów Spy Shop.

Źródło: www.spyshop.pl

Pin It